باربریخدمات انبارداری

اسباب کشی و اجاره انبارهای موقت

توسط 25 دسامبر 2019 فوریه 27th, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

اسباب کشی و اجاره انبارهای موقت

شما شهروندان عزیزی که قصد اسباب کشی و نقل مکان به منزل یا محل کار جدید را دارید، ممکن است تاریخ تخلیه و تاریخ ورود به مکان جدید با هم تقارن نداشته باشند و مجبور باشید چند روزی اسباب و اثاثیه خود را در محلی نگهداری کنید. در این شرایط با توجه به اینکه وسایل شما فضای زیادی را اشغال خواهند کرد، بهترین راه حل موجود استفاده از انبارهای موقت بر اساس حجم اسباب و وسایل شما خواهد بود.

باربری و اتوبار ظریف بار با در اختیار قرار دادن کانتینرهای مخصوص انبار وسایل به شما شهروندان عزیز به یاریتان خواهد آمد.

انبارهای موقت ظریف بار با ظرفیت های متفاوت ، پاسخگوی نیاز شما همشهریان گرامی در مواقع ضروری هستند تا با خاطری آسوده بتوانید وسایل خود را در مکانی امن و مطمئن قرار دهید.

همچنین باربری و اتوبار ظریف بار برای حمل و نقل و جابجایی اسباب منزل یا محل کار شما نیز آمادگی کامل را دارد و در صورت تمایل می توانید از کارکنان مجرب و خودروهای مخصوص حمل بار ظریف بار نیز استفاده کنید.

انبارهای موقت باربری و اتوبار ظریف بار در نقاط مختلف شهر تهران می توانند دغدغه خاطر شما عزیزان را تا حد زیادی کاهش دهند و در این میان انجام مشاوره رایگان با کارشناسان ظریف بار برای انتخاب سرویس مناسب ، بسیار موثر خواهد بود.

کافی است با شماره تلفن 1500 بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه تماس بگیرید و سوالات خود را با ما در میان بگذارید. انبارهای موقت باربری و اتوبار ظریف بار در اختیار شما است.

error: Content is protected !!