باربریتوصیه های عمومیدسته‌بندی نشده

باربری مناسب برای اسباب کشی

توسط 20 آوریل 2021 آوریل 28th, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

به روز ترین باربری

باربری مناسب برای اسباب کشی باید فاکتور هایی را دارا باشد برای شناخت و برتری یک باربری نسبت به سایر باربری های موجود باید فاکتور های زیر را مد نظر بگیریم

1-تجربه باربری

مسلما مدرن ترین و پیشرفته ترین باربری ایران با تجربه ایی که سالیان سال در حال ارائه خدمات به مشتریان هستند با خواسته های مشتریان و نحوه انجام این خدمات کاملا آشنا هست.

ازین رو باربری های با تجربه همیشه نسبت به نیاز مشتریان در حال تغییر است.نو کردن ماشین های باربری،تجهیزات باربری،آموزش کارشناسان بسته بندی و باربری،آموزش کارگران مجموعه،استفاده از کادر حرفه ای و …. فاکتورهایی هستند که نسبت به گذشت زمان و با کسب تجربه رو به جلو خواهد رفت

یک باربری خوب برای حمل و نقل درون شهری یا برون شهری باید توانایی اسباب کشی به همراه بسته بندی را نیز دارا باشد و کارشناسان آن سامانه حمل و نقل باید آشنایی کامل به طریقه اثاث کشی را داشته باشند و بدانند اثاث کشی را از کجا شروع کنند

2-ماشین های باربری و تجهیزات

یک باربری خوب همیشه از ماشین های متفاوت و پیشرفته و مدرن استفاده میکند و ماشین های قدیمی را تعویض میکند.علاوه بر ماشین ها ، تجهیزات مخصوص باربری نیز بسیار مهم هستند.

مثلا برای یک زوج عروس و داماد بسیار مهم است که باربری را انتخاب کند کارگر باربری آشنایی کامل را با نوع اسباب کشی عروس داشته باشد

کیفیت تجهیزات و لوازم مورد استفاده در اثاث کشی از اهمیت ویژه ای برخوردار هست.هر چه کیفیت این تجهیزات و لوازم بهتر و برتر باشد میزات آسیب رسانی ها و صدمات حمل و نقل کمتر خواهد شد و در نتیجه میزان رضایتمندی مشتریان از باربری بالاتر میرود.

تجهیزات باربری

تجهیزات به روز ظریف بار

3-مسافت تحت پوشش باربری

گاهی باربری ها مسافت های طولانی یا مسافت های دارای ترافیک یا همینطور اسباب کشی به شهرستان های دیگر را قبول نمیکنند و تنها در محدوده درون شهری فعالیت میکنند.طبیعتا مسافت تحت پوشش باربری یک مورد مهم برای تعین پیشرفته و مدرن بودن باربری می باشد.

4-پرسنل و کارگران باربری

فاکتور مهم دیگری که معمولا بخاطر محیط کاری و شرایط کاری یک باربری کم پیدا است عملکرد و حرفه ای بودن پرسنل و کارگران باربری است.

یک باربری برای اینکه اسباب کشی حرفه ای به مشتریان خود ارائه دهد از پرسنل اداری تحصیل کرده و خوش برخورد استفاده میکند تا در ارتباط با مشتریال و رانندگان به خوبی و با رفتار مناسب عمل کنند .

سوال اسباب کشی چقدر طول میکشد یا در اثاث کشی چه کار کنیم در ذهن همه ای افرادی که میخواهند محل زندگی خود را تغییر دهند به دنبال باربری هستند برای اینکه اثاث کشی لوازم خانگی را به خوبی و انجام دهند و آن مجموعه باید بیمه باربری نیز داشته باشد

کارگران یک باربری حرفه ی در کارشان متخصص هستند.یعنی اینکه کارگر بسته بندی متخصص بسته بندی است و در باز و بست یخچال و گاز تخصصی ندارند یا اینکه کارگر حمل یخچال برای حمل یخچال اموزش دیده و در اسباب کشی که افراد گوناگون میکس شده باشند خطر آسیب دیدگی وسایل و تجهیزاتتان تا بیش از 90 درصد کاهش میابد.

مناسب ترین باربری کشور

باربری بروز

5-مشتری مداری

یک باربری و اتوبار خوب حتما برای مشتریان خود ارزش قائل میشود قیمت باربری آن پایین است و تمام تلاشش را میکند تا مشتری ارزشمندش را با ارائه بهترین خدمات حفظ کند.تخفیف های مناسب برای مشتری یکی از مواردی است که با آن میتوان برای مشتری اثبات کند که برای باربری مهم هست.

و همچنین دارای تخفیف و قیمت مناسب برای حمل بار درون شهری یا برون شهری باشد تا هزینه ای باربری در تهران یا تمام نقاط ایران براش مشتری زیاد گران نباشد

6-وقت شناسی باربری

یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای یک باربری 24 ساعته وقت شناسی است.مشتری به هیچ عنوان دوست ندارد شرکت باربری دیرتر از زمان درخواستی برسد و برنامه آنها را به هم بزند.بسیاری از باربری ها به دلیل کم بودن تعداد ماشین های فعال معمولا با تاخیر میتوانند به مبدا برسند.

خیلی از مشتریان سوال میپرسند اسباب کشی چه روزی خوب است برای پاسخ به این سوال میتوان گفت که یک باربری خوب با کارشناسان خود هماهنگ میکند و بهترین نوع و گزینه را به مشتری ارائه میدهد که ظریف بار در این گزینه بسیار عالی عمل کرده است

باربری ظریف بار با بیش از 150 ماشین فعال پخش شده در سراسر تهران در کمترین زمان ممکن و حتی با بارنامه فوری و کمتر از ربع ساعت از زمان تماس شما میتوانند خود را به مبدا شما برسانند و بی شک در وقت شناسی نظیر ندارد.

7-امکان پیگیری شکایات و پیشنهادات

در صورتی که شخصی از شرکت باربری به هر دلیلی شکایتب داشته باشد (و مدرکی مبنی بر آن داشته باشد)شرکت باربری موظف است به آن رسیدگی کند.

شرکت باربری ظریف بار بر خلاف بسیاری از باربری ها بلافاصله به شکایات مشتریان رسیدگی میکند و در صورت زیان مشتری تمام زیان مشتری را خواهد پرداخت.لازم به ذکر است که شرکت باربری ظریف بار برای مشتریان و رانندگان و کارگران خود احترام زیادی قائل است.

با توجه به شرایط و ضوابط شرکت باربری ظریف بار در صورت هرگونه تخلفی از سوی پرسنل ظریف بار بلافاصله راننده،کارگر یا کارمند متخلف را از ادامه همکاری منع خواهد کرد و تمام ضرر و زیان مشتریان را جبران خواهد کرد.

در همین راستا شرکت ظریف بار با تمام مشتریان خود پس از انجام بارگیری تماس میگیرد و نسبت به عملیات بارگیری و میزان پرداختی شان پرس و جو میکند تا در صورتی که تخلفی صورت گرفته باشد و حتی خود مشتری متوجه آن نشده باشد به او اطلاع رسانی کرده و خسارتشان را به آنها گرداخت کنند.

8-بیمه باربری

8-یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای یک باربری حرفه ای امکان بیمه کردن اسباب و اثاثیه مشتری ها هست تا در صورت هرگونه اسیب دیدگی و خسارت ،اتش سوزی،واژگونی خودرو و …. خسارت وارده محاسبه و پرداخت شود.

شماره تلفن باربری ظریف بار

از هر کجای ایران که باشید تنها با شماره گیری 1500 بدون پیش شماره با موبایل و تلفن ثابت میتوانید با شرکت ظریف بار ارتباط برقرار کرده و از پشتیبانی و مشاوره رایگان برخوردار شوید.

شماره تماس ظریف بار

1500بدون پیش شماره ظریف بار