دسته‌بندی نشده

باربری مناسب برای اسباب کشی

توسط 12 ژانویه 2021 آوریل 19th, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

با چه باربری هایی اسباب کشی کنیم؟

باربری مناسب برای اسباب کشی سرچی که خیلی ها در گوگل میکنند ایا هر باربری مناسب حمل و نقل اثاثیه هست ؟ قطعا جواب سوال خیر است چرا که باربری های زیادی وجود دارند که با اسم باربری های معتبر کشور یعنی ظریف بار در حال کلاه برداری هستند

باربری ظریف بار 1500 بزرگترین و معتبرترین باربری در تهران و ایران است که سالها در زمینه باربری و حمل و نقل خدمت رسانی کرده است.برای رزرو باربری مناسب برای اسباب کشی با شماره تماس 1500  تماس بگیرید.

لطفا در انتخاب باربری برای مناسب اسباب کشی دقت بکنید.چراکه سایت های بسیار زبادی با اسم و نشان ظریف بار افرادی که میخواهند اسباب کشی انجام بدهند و تلفن ظریف بار را جست و جو میکنند را جذب میکنند و خسارت های جبران ناپذیری به مشتری و شرکت ظریف بار وارد میکنند.

با سرچ کلمه ظریف بار با تعداد زیادی از این سایتها موجه خواهید شد.

به دفعات اتفاق افتاده است که فردی به شرکت مراجعه و از راننده یا کارگران شکایت میکنند که مثلا خودرو شما که برای باربری امده بود بی احترامی کرده و ناسزا گفته است و یا چند برابر مبلغی که از پیش گفنه اند از ما گرفته اند .در صورتی که ان راننده  یا کارگران اصلا برای شرکت ظریفبار نبوده اند و با اسم ظریف بار و سایت هایی فول کپی سایت ظریفبار ادعا میکنند که باربری امن هستند مشتری را جذب و آنها را فریب میدهند.

برای مثال در تاریخ 20/08/99 فردی به شرکت مراجعه و اعلام کرده برای یک سفارش اسباب کشی از من حدود 20 میلیون تومان پول گرفته اند . و وسایل خانه ما را در گرو پول نگه داشتند تا 15 میلیون به انها پرداخت کردم.و ما در جواب گفتیم این افراد هیچ ارتباطی با شرکت ظریف بار ندارند و شرکت هم  از جانب خود در مورد این موضوعات پیگیری قضایی میکند.از این قبیل موارد بسیار زیاد اتفاق می افتد.

تنها شماره ظریف بار برای ثبت سفارش شماره 4 رقمی بدون پیش شماره 1500 است.