خدمات ظریف بار

بسته بندی اثاثیه

توسط 29 دسامبر 2019 فوریه 9th, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

باربری و بسته بندی

بسته بندی اثاثیه منزل می تواند اولین و سخت ترین قسمتاسباب کشی شما باشد. به خاطر همین است که اتوبار ظریف بار اینجاست تا به شما کمک کند. مهم نیست که چطور و چگونه کمک می خواهید، ما در محل شما حاضر می شویم تا اطمینان حاصل کنیم تمامی اثاثیه منزل و لوازم شما به سلامت و با خیال راحت به محل جدید منتقل شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات بسته بندی همین الان با کارشناسان ما با شماره چهار رقمی 1500 بدون نیاز به کد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان شبانه روزی بهره مند شوید.

تصاویر بسته بندی

فول سرویس بسته بندی / چیدمان

بسته بندی لوازم منزل کار بسیار دشواری است، پس چرا اجازه ندهید ما این کار را برای شما انجام دهیم. اگر نگران حفاظت از وسایلتان در هنگام اسباب کشی هستید ، از خدمات بسته بندی ظریف بار استفاده نمایید تا اطمینان حاصل کنید که صدمات به حداقل می رسند و اسباب کشی آسوده ای خواهید داشت.

بسته بندی وسایل سنگین و حساس

ممکن است شما نیاز به سرویس بسته بندی ظریف بار برای تمامی وسایل و اثاثیه خود نداشته باشید. اما اگر، در خانه شما وسیله شکستنی و یا سنگین و حساسی وجود داشته باشد، ما با خیال راحت و تحت بهترین شرایط و استانداردها توسط کارگران بسته بندی آموزش دیده، بسته بندی و وکیوم می کنیم. این قبیل وسایل را با خیال راحت به ما بسپارید. همچنین اگر قصد بسته بندی برخی وسایل را خودتان دارید ما به شما کارتن اسباب کشیظریف بار را نیز پیشنهاد میکنیم که بسیار محکم و جا دار می باشد.

 

مشاوره و کیفیت تجهیزات بسته بندی

شما احتمالا قبل از این اسباب کشی کرده اید، و دوباره خواهید کرد، پس ممکنه کاملا با بسته بندی آشنا باشید و برایتان دردسر ساز نباشد. اگر همینطور است، ما همچنان در کنار شما هستیم و با تجهیزات بسته بندی مناسب و مشاوره رایگان شما را یاری می نماییم.

راهنمایی حرفه ای

 

مهم نیست که چه گزینه بسته بندی را انتخاب می کنید. ما پیشنهاد می کنیم که یک کارتن اسباب کشی را انتخاب کرده و آن را به عنوان آخرین کارتنی که بسته بندی می کنید و اولین کارتنی که در محل جدید باز میکنید استفاده نمایید. این کار به این خاطر است که شما به وسایل داخل آن تا آخرین لحظات جا به جایی و همچنین به محض رسیدن به محل جدید احتیاج دارید. که می تواند شامل:

حوله

لوازم آرایشی بهداشتی

دستمال

جارو برقی

تجهیزات نظافتی

ظروف پلاستیکی

دارو

اگر برای شروع آماده هستید و یا هنوز سوالاتی دارید هم اکنون با ظریف بار تماس بگیرید.

شماره تماس باربری ظریف بار

کارشناسان ظریف بار به صورت 24 ساعته آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشند.تنها کافیست تلفن را برداشته و با شماره 1500 بدون پیش شماره تماس بگیرید.