باربریتوصیه های عمومی اتوبار ظریف بار جهت اسباب کشی

توسط چه کسانی اسباب کشی کنیم

توسط 17 نوامبر 2020 آوریل 20th, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

باربری مطمئن

توسط چه کسانی اسباب کشی کنیم سوالی که پاسخ آن ربط مستقیم در نوع و کیفیت باربری خودمان دارد مهمترین اقدام برای اسباب کشی، پیدا کردن یک باربری مطمئن و با تجربه است.چرا که خودروهای باربری که بصورت شخصی کار میکنند یا برای شرکت های غیرمطمئن کار میکنند علاوه بر استرس و نگرانی هایی که برای شما به وجود می اورند،بسیار زباد اتفاق افتاده است که در نهایت هزینه ای چندین برابر هزینه ای که در ابتدا به شما میگویند خواهند گرفت و این هزینه ها را با گرو نگه داشتن اسباب و اثاثیتان خواهند گرفت.ما باید در انتخاب خود بسیار دقت کنیم و از کسانی که اسباب کشی کردن پرسجو کنیم ما با چه کسانی اسباب کشی کنیم؟

بیشتر بخوانید:شرکت های قلابی که خود را ظریف بار معرفی میکنند.

مشکلاتی که به واسطه باربری های نا مطمئن گریبانگیر شما خواهد شد:

1-طول دادن فرایند بارگیری برای محاسبه بیشتر هزینه بارگیری

2-عدم بسته بندی مناسب

3-غیر حرفه ای بودن کارگران

4-عدم وجود راه های پی گیری در صورتی که اثاثیه شما آسیب ببینند و یا اینکه شکایتی داشته باشید.

5-صدمه های زیادی که به اسباب و اثاثیه های شما وارد میشود(یکی از بیشترین مواردی که اتفاق می افتد)

6- فاقد هرگونه بیمه میباشند

7-عدم شناسایی افرادی که به منزل شما وارد میشوند و در پی آن عدم اطمینان به آنها.

8-درخواست هزینه های چندبرابر هزینه ای که در ابتدا به شما میگویند.(از این قبیل موارد بسیار زیاد اتفاق می افتد که بار را در مقصد تخلیه نمیکنند و با بالا بردن صدا و داد و بیداد در همسایه ها هزینه مورد نظر را با عنوانهای مختبفی از شما میگیرند.

یک شرکت باربری مناسب شرکتی است که تمام نیازهای فوق را پاسخگو باشد تا به عنوان یک باربری مطمئن شناخته بشه و مشتری با خیالی آسوده نظاره گر فرایند اسباب کشی اش باشد.

باربری و اتوبار ظریف بار با دارا بودن مزایای زیر با اختلاف زیاد بهترین باربری و مطمئن ترین باربری در تهران و ایران و همچنین از بزرگترین اتوبار های ثبت شده در خاور میانه است.

1-خدمات کامل باربری

این به این معنی است که باربری ظریف بار از بسته بندی قاشق و چنگال تا یخچال و مبلمان طوری بسته بندی میکنند که شما را شگفت زده خواهند کرد .سرعت و دقت آنها نتیجه سال ها تجربه و آموزش های تخصصی است که دیده اند.در کمترین زمان اثاثیه شماده بارگیری میشوند.

2-بیمه شدن تمام وسایل و اثاثیه شما

با اینکه تمام پرسنل ظریف بار اموزش دیده اند و در کار خود حرفه ای عمل میکنند اما ممکن هست گاهی اتفاق بیفتد که وسیله ای در حین جابجایی اسیب ببیند.یا اینکه یک تصادف باعث شکستن وسایل شما بشود.در این صورت بیمه ظریف بار تمامی خسارتهای وارده را جبران خواهد کرد.

3-تیم اعزامی حرفه ای و مکمل یکدیگر

مزیت دیگری که ظریف بار نسبت به دیگر باربری ها دارد تیم های اعزام شونده هستند.این تیم جدا ازاینکه سالها با همدیگر کار میکنند و همکاری بسیار خوبی با همدیگر دارند،برای آنها تعین وظیفه شده است.به این صورت شما  شاهد صحنه های مثل دعوای کارگران (که مثلا چه کسی یخچال را جابجا کند)نخواهید بود

4-تیم خوش اخلاق

5-موجود بودن تمام وسایل و ابزار های ضروری برای بسته بندی و اسباب کشی.

6-رسیدگی به شکایات

7-رزرو آنلاین خودرو

8- ارائه خودرو متناسب با ظرفیت بار شما

امید واریم توانسته باشیم به اولین و مهم ترین سوال هر مشتری پاسخ داده باشیم که با چه کسانی اسباب کشی کنیم

برای رزرو باربری ظریف بار باشماره تلفن 1500 بدون پیششماره ار سراسر ایران تماس بپیرید.