دسته‌بندی نشده

سیستم غذایی هنگام اسباب کشی

توسط 1 فوریه 2020 فوریه 4th, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

توصیه باربری برای سیستم غذایی در اسباب کشی

در هنگام اسباب کشی به دلیل افزایش حجم استرس وارد شده به افراد و افزایش حجم موضوعات فکری از جمله موضوع بسته بندی اقلام بزرگ ، بسته بندی خرده ریز ها ، چیدمان اثاثیه در منزل جدید ، انتخاب بهترین باربری و … موضوع تغذیه کاملا فراموش میشود.

در اینجا توصیه های ظریف بار را در مورد نوع تغذیه جهت تجربه ی یک اسباب کشی راحت و سلامت با هم میخوانیم. در مورد غذا و تغذیه مخصوصا در روزهای  آخر اسباب کشی برنامه ریزی کنید.

1-      غذاهای کم انرژی و سبک را بین وعده هایی که غذا مفصل تر و پر انرژی تر است قرار دهید.

2-      اگر فرصت تهیه غذای شما محدود است می توانید غذاهایی را در فهرست برنامه غذایی قرار دهید که سریع آماده می شوند.

3-      برای جلوگیری از خرید مواد غذایی ،  غذاهایی که وسایل و مواد کمتری برای تهیه نیاز دارند انتخاب و در فهرست خود قرار دهید.

4-      از خوردن غذاهای پرچرب و سنگین پرهیز نموده زیرا علاوه بر کرختی و بیحالی  و ایجاد نگرانی ، در صورت خم و راست شدن و فعالیتهای سریع سبب دل‌پیچه و حالت تهوع می‌شود.

5-      تا حد امکان از خرید غذاهای آماده و فله ای خودداری کنید و در صورت اجبار حتماً هنگام خرید هر نوع مادة غذایی بسته ‌بندی ‌شده به تاریخ مصرف ، علامت استاندارد و کد بهداشت آن توجه کنید.

6-      خوردن سوسیس، کالباس و کنسروهای مواد غذایی آماده را باید به حداقل رساند.

7-      خوردن میوه و سبزیجات فراموش نشود.

8-      هنگام خوردن میوه‌ها پوست آنها را بگیریم زیرا ممکن است پوست شما در اثر تماس مداوم با جعبه ها آلوده به میکروب شده باشد و شست و شوی مداوم برایمان مقدور نباشد.

9-      در صورت امکان غذا و خورشت را به مقدار زیاد درست کرده و در ابعاد ظرفهای مختلف داخل فریزر گذاشته ، و هنگام نیاز از آن استفاده کنیم.

10-  خشکبار حاوی مقدار زیادی کالری و پروتئین و خوردن آنها در سفر مجاز است. البته در خوردن آنها به مقدار زیاد خودداری شود.

11-  از خوردن چیپس، پفک و مواد حاوی ترکیبات شیمیایی رنگی تا حد امکان خودداری شود.

شماه تماس باربری

برای رزرو باربری ظریف بار و دریافت مشاوره از کارشناسان باربری ظریف بار با شماره تلفن 1500 بدون پیش شماره تماس بگیرید

error: Content is protected !!