باربریخدمات ظریف بار

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی

متخصص حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی در تهران

شما برای انجام اسباب کشی به بهترین روش نیازمند یه برنامه ریزی دقیق و عملکردی حساب شده میباشید.

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی کردن در برخی مواقع آسان یا دشوار است، در هر یک از این مواقع قطعاً باید نکاتی را در این زمینه رعایت کنید. به هر حال اسباب اثاثیه منزل باید حمل شود اما برخی از افراد به دلیل کمبود تجربه در حمل اثاثیه منزل قطعاً در این زمینه با مشکل روبرو هستند و این ناامیدی از اسباب کشی باعث شده که برخی افراد حمل اثاثیه را بسیار کار سختی بدانند و این ناامیدی باعث می‌شود با مشکل روبرو شوند. ما در این مقاله به کلیه مراحل انتقال کلیه لوازم شما و پرداخته‌ایم. ما امیدواریم که در این مقاله پاسخ صحیح به تمام سؤالات شما در مورد باربری ارائه دهیم.

حمل اثاثیه منزل با ظریف بارقبل از اسباب کشی چیکار کنیم؟

لازمه ی یافتن بهترین روش برای یک اسباب کشی این است که اول از همه قبول کنیم که هر کاری راهی دارد و هر فردی توانایی انجام یک کار را دارد.

رسم است که برای انجام صحیح یک کار بزرگ از افراد باتجربه نظرخواهی کنیم . مشاوران زبده ی شرکت باربری تهران و اتوبار ظریف بار با تجربه ای بسیار طولانی در امر اسباب کشی شما را در انجام مراحل حمل اثاثیه منزل یاری خواهند کرد، تجربه‌های ریز و درشت افراد توانا می‌تواند کمک موثری در بالا بردن کارایی شما داشته باشد. بعد از این مشورت با مشاوران ظریف بار یافتن توانایی افراد توانا و اموزش دیده دومین اقدام درست عملیاتی شما است، اینکه هر فردی در انجام چه کاری توانابی دارد یک کشف بسیار ارزشمند و البته در چنین مواقعی یکی از انتخاب های مهم است.

تاثیر انتخاب باربری مناسب در اسباب کشی

زمانی که کار حمل بار و اثاث کشی با یک شرکت باربری و اتوبار مناسب انجام شود مطمعا در کل فرایند بارگیری حمل و تخلیه و بارچینی مشکل چندان جدی و خاصی پیش نخواهد آمد زیرا تمام افراد شرکت حمل اثاثیه منزل معتبر ظریف بار آموزش دیده هستند بدان معنا که کارگر بسته بند در حوزه بسته بندی مهارت دارد و کارگر حمل بار در حیطه ای حمل تخصص دارد و هر کدام کار خود را به نحو احسنت به انجام می‌رسانند که این کار باعث می‌شود بدون شکستگی کار انجام شود.
اما زمانی که در انتخاب باربری دقت کافی را نداشته باشیم و دچار هیجانات ناشی از ارزان قیمت بودن باربری یا وعده‌های دروغین آن‌ها شویم در نتیجه دچار مشکلات زیادی خواهیم شد بعضی از این مشکلات عبارت‌اند از:

 1. گم شدن وسایل
 2. افزایش شدید تعرفه ها بعد از بارگیری
 3. تاخیر در بارگیری و تخلیه
 4. عدم وجود بیمه
 5. آسیب رسی به اسباب اثاثیه به دلیل عادی بودن افراد بارگیری

 

بعد از اسباب کشی چیکار کنیم؟

زمانی که حمل اثاثیه منزل خود را با موفقیت به پایان رساندید و در مکان و خانه جدید تخلیه کردید اکنون نوبت بارچینی بعد از اسباب کشی است وقتی در ذهنتان خانه جدید را با تمام وسایل ظاهر خوش تصور می‌کنید باید به این نکته توجه کنید که در صورت استفاده نکردن از باربری و اتوبار ظریف بار ممکن است به مشکلات بزرگ و حوصله سر بربخورید که کار شما را دچار اختلال می‌کنند و باعث سردرگمی و گیجی می‌شوند برخی از مشکلات:

 • بی گازی
 • بی تلفنی
 • نبود لباس مناسب
 • نبود غذای آماده

اثاث کشی ظریف بار 1500

کارهایی که قبل و بعد از حمل اثاثیه منزل باید رعایت کنیم

یک سری از کارها را در اسباب کشی باید به آن‌ها دقت کنیم تا روند به صورت اصولی و صحیح و در نتیجه آسان پیش ورد کارهایی همچون:

 • دسته بندی
  باید لوازم منزل را دسته بندی و هر دسته را به صورت کنار هم بارگیری و خالی کنیم تا سردرگمی پیش نیاید
 • کارتن های مخصوص
  برای برخی از لوازمی مانند لوستر باید از بسته بندی مخصوص استفاده کنیم تا هنگام حرکت کامیونت در طول مسیر آسیبی به لوازم ما نرسد
 • برچسب زدن
  برای هر دسته و روی هر کارتن یک برچسب با متن محتویان داخلی آن کارتن بنویسید و بچسبانید تا بعد از اسباب کشی زود همه‌ای اثاثیه منزل خود را جداسازی و مرتب کنید
 • تخلیه یخچال قبل حمل بار
  شما باید یخچال خود را قبل از اسباب کشی و بارگیری خالی کنید چون ممکن است در طول مدت زمانی که در برق نیست فریزر آب شود و آب مواد غذایی داخل آن بریزد و یا فاسد شود و باید به این نکته توجه کنید که از قبل باید یخ آماده داشته باشید:)

باربری و اتوبار ظریف بار 1500