اپلیکیشن باربری و اتوبار ظریف بار

قبل از شروع بارگیری باید از قیمت و هزینه‌ای اسباب کشی مطلع باشید و ممکن است زمان و روز خاصی را برای این فرآیند تعیین کرده باشید. برای جلوگیری از سردرگمی و ایجاد هزینه های اضافی، پیشنهاد می‌کنیم از اپلیکیشن ظریف بار استفاده کنید، در این مقاله ویژگی‌ها و مزایای این برنامه را ارائه می‌دهیم، ظریف بار به عنوان بهترین باربری تهران و ایران با استفاده از اپلیکیشن تحت وب قیمت تمام شده ای باربری را قبل از حمل بار به شما ارائه دهد.

قیمت باربری اثاث منزل با توجه به چه مواردی مشخص می‌شود؟

برای استفاده بهینه و استعلام گیری قیمت باید بعد از ثبت نام در برنامه با توجه به مشخصاتی همچون :

 1. مبدا و مقصد
 2. نوع و تعداد اقلامی که دارید
 3. مجموع تعداد طبقات ساختمان در مبدا و مقصد
 4. تجهیزات مورد نیاز جهت بسته بندی
 5. نوع و تعداد پرسنل و کارگر اسباب کشی
 6. نوع کامیون
 7. تاریخ و روز جابجایی و…

قیمت نهایی خود را مشاهده کنید.

اپلیکیشن ظریف بار

امکانات اپلیکیشن ظریف بار

 • قیمت حمل و اثاثیه را به‌صورت آنلاین محاسبه کنید
  یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های برنامه ، مشاهده قیمت نهایی حمل اثاثیه منزل قبل از بارگیری است.
 • قابلیت تفکیک و ثبت تجهیزات مورد نیاز برای کنترل قیمت
  اگر از قبل نوع تجهیزات و محصولات مورد نیاز را مشاهده و مشخص کنید و قیمت هر یک از آن‌ها را بدانید، بهتر می‌توانید هزینه‌های خود را مدیریت کنید.
 • امکان انتخاب کارگر حمل بار و راننده با توجه به امتیازات قبلی
  شما می‌توانید نکاتی را که سایر مشتریان به کارکنان و رانندگان داده‌اند و رضایت آن‌ها را مشاهده می‌کنید، گروه مدیریتی را انتخاب کرده و خودتان به آن‌ها امتیاز مثبت یا منفی بدهید.
 • امکان مشاهده آنلاین مکان و لوکیشن خودرو و تیم اعزام شده
  همه کامیون‌های ظریف بار دارای GPS هستند و می‌توانید از لحظه ثبت سفارش تا پایان اسباب کشی روی نقشه برای شما کاربران عزیز، مکان آن‌ها را به‌صورت آنلاین مشاهده کنید.
 • نوع کارگر را انتخاب کنید
  همه کارکنان و پرسنل آموزش دیده‌اند، یعنی کارگر بسته بندی در بسته بندی مهارت دارد، کارگر فنی در کار فنی و کارگر حمل و نقل در حمل بارهای سنگین مهارت دارند. در این قسمت می‌توانید نوع کارگر را با توجه به توانایی او انتخاب کنید.

قیمت اپلیکیشنبرای کسانی که قصد جابجایی دارند، انتخاب باربری مناسب یکی از موارد اصلی و مهم است. هر کسی در طول زندگی خود حداقل یک یا دو بار در اسباب کشی می‌کنید. ظریف بار به دلیل سابقه درخشان و بروز بودن همیشه در این زمینه پیشگام بوده است