باربریتوصیه های عمومیدسته‌بندی نشده

مجهزترین و پیشرفته ترین باربری کشور کدام باربری است؟

توسط 9 فوریه 2021 آوریل 19th, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

مدرن ترین باربری

برای پاسخ دادن با این سوال که مجهزترین و پیشرفته ترین باربری کشور کدام باربری است؟ باید فاکتورهای متفاوتی را در نظر بگیریم.اما چه فاکتور های در شناخت و برتری یک باربری نسبت به سایر باربری ها مهمتر هستند؟

1-تجربه باربری

مسلما مدرن ترین و پیشرفته ترین باربری ایران با تجربه یی که سالیان سال در حال ارائه خدمات به مشتریان هستند با خواسته های مشتریان و نحوه انجام این خدمات کاملا آشنا هست.ازین رو باربری های با تجربه همیشه نسبت به نیاز مشتریان در حال تغییر است.نو کردن ماشین های باربری،تجهیزات باربری،آموزش کارشناسان بسته بندی و باربری،آموزش کارگران باربری،استفاده از کادر حرفه ای و …. فاکتورهایی هستند که نسبت به گذشت زمان و با کسب تجربه رو به جلو خواهد رفت.

2-ماشین های باربری و تجهیزات

یک سامانه حمل و نقل خوب همیشه از ماشین های متفاوت و پیشرفته و مدرن استفاده میکند و ماشین های قدیمی را تعویض میکند.علاوه بر ماشین ها ، تجهیزات مخصوص باربری نیز بسیار مهم هستند.کیفیت تجهیزات و لوازم مورد استفاده در اسباب کشی از اهمیت ویژه ای برخوردار هست.هر چه کیفیت این تجهیزات و لوازم بهتر و برتر باشد میزات آسیب رسانی ها و صدمات حمل و نقل کمتر خواهد شد و در نتیجه میزان رضایتمندی مشتریان از باربری بالاتر میرود

3-مسافت تحت پوشش باربری

گاهی باربری ها مسافت های طولانی یا مسافت های دارای ترافیک یا همینطور اسباب کشی به شهرستان های دیگر را قبول نمیکنند و تنها در محدوده درون شهری فعالیت میکنند.طبیعتا مسافت تحت پوشش باربری یک مورد مهم برای تعین پیشرفته و مدرن بودن باربری می باشد.

4-پرسنل و کارگران باربری

فاکتور مهم دیگری که معمولا بخاطر محیط کاری و شرایط کاری یک باربری کم پیدا است عملکرد و حرفه ای بودن پرسنل و کارگران آن مجموعه است.یک باربری حرفه ایی و جهت اثبات کردن خود به عنوان مجهزترین و پیشرفته ترین باربری کشور, از پرسنل اداری تحصیل کرده و خوش برخورد استفاده میکند تا در ارتباط با مشتریال و رانندگان به خوبی و با رفتار مناسب عمل کنند .

کارگران یک باربری حرفه ایی در کارشان متخصص هستند.یعنی اینکه کارگر بسته بندی متخصص بسته بندی است و در باز و بست یخچال و گاز تخصصی ندارند یا اینکه کارگر حمل یخچال برای حمل یخچال اموزش دیده و در اسباب کشی که افراد گوناگون میکس شده باشند خطر اسیب دیدگی وسایل و تجهیزاتتان تا بیش از 90 درصد کاهش میابد.

5-مشتری مداری

یک باربری خوب حتما برای مشتریان خود ارزش قائل میشود و تمام تلاشش را میکند تا مشتری ارزشمندش را با ارائه بهترین خدمات حفظ کند.تخفیف های مناسب برای مشتری یکی از مواردی است که با ان میتوان برای مشتری اثبات کند که برای باربری مهم هست.

6-وقت شناسی باربری

یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای یک باربری حرفه ایی وقت شناسی است.مشتری به هیچ عنوان دوست ندارد شرکت باربری دیرتر از زمان درخواستی برسد و برنامه آنها را به هم بزند.بسیاری از باربری ها به دلیل کم بودن تعداد ماشین های فعال معمولا با تاخیر میتوانند به مبدا برسند.

باربری ظریف بار با بیش از 150 ماشین فعال پخش شده در سراسر تهران در کمترین زمان ممکن و حتی با بارنامه فوری و کمتر از ربع ساعت از زمان تماس شما میتوانند خود را به مبدا شما برسانند و بی شک در وقت شناسی نظیر ندارد.

7-امکان پیگیری شکایات و پیشنهادات

در صورتی که شخصی از شرکت باربری به هر دلیلی شکایتب داشته باشد (و مدرکی مبنی بر آن داشته باشد)شرکت باربری موظف است به آن رسیدگی کند.

شرکت باربری ظریف بار به عنوان مجهزترین و پیشرفته ترین باربری کشور بر خلاف بسیاری از باربری ها بلافاصله به شکایات مشتریان رسیدگی میکند و در صورت زیان مشتری تمام زیان مشتری را خواهد پرداخت.لازم به ذکر است که شرکت باربری ظریف بار برای مشتریان و رانندگان و کارگران خود احترام زیادی قائل است اما با توجه به شرایط و ضوابط شرکت باربری ظریف بار در صورت هرگونه تخلفی از سوی پرسنل ظریف بار بلافاصله راننده،کارگر یا کارمند متخلف را از ادامه همکاری منع خواهد کرد و تمام ضرر و زیان مشتریان را جبران خواهد کرد.

در همین راستا شرکت ظریف بار با تمام مشتریان خود پس از انجام بارگیری تماس میگیرد و نسبت به عملیات بارگیری و میزان پرداختی شان پرس و جو میکند تا در صورتی که تخلفی صورت گرفته باشد و حتی خود مشتری متوجه آن نشده باشد به او اطلاع رسانی کرده و خسارتشان را به آنها گرداخت کنند.

8-بیمه باربری

8-ظریف بار به عنوان مجهز ترین و پیشرفته ترین باربری کشور اعلام می دارد که یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای یک باربری خوب امکان بیمه کردن اسباب و اثاثیه مشتری ها هست تا در صورت هرگونه اسیب دیدگی و خسارت ،اتش سوزی،واژگونی خودرو و …. خسارت وارده محسبه و پرداخت شود.

شماره تلفن باربری ظریف بار

از هر کجای ایران که باشید تنها با شماره گیری 1500 بدون پیش شماره با موبایل و تلفن ثابت میتوانید با شرکت ظریف بار ارتباط برقرار کرده و از پشتیبانی و مشاوره رایگان برخوردار شوید.