باربریتوصیه های عمومیدسته‌بندی نشده

چگونه شماره تماس باربری را پیدا کنیم

توسط 16 ژانویه 2021 آوریل 19th, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

شماره تماس باربری

شماره تماس باربری ! برای پیدا کردن یک باربری مناسب در اولین اقدام لازم است تا شماره تماس باربری را پیدا کنید و با آن تماس بگیرید.اما چطور؟

معمولا اولین کاری که مشتریان میکنند سرچ کردن در گوگل هست.با سرچ کلمه باربری در گوگل تعداد زیادی سایت خواهید دید.اما آیا همه این باربری ها باربری هستند؟

خیر! تعداد بسیار زیادی از این سایت ها که با آگهی تبلیغات به صفحه اول گوگل آمده اند و با سو استفاده از برندهای باربری اصلی دست به کلاه برداری میزنند.با سرچ کلمه ظریف بار تعدادی از این باربری ها را خواهید دید که حتی سایت هایشان را هم مشابه سایت ظریف بار کپی کرده اند.

اولین کاری که بعد از تماس با این باربری ها انجام میدهند دادن قیمت هایی ارزان است که بعد از تایید مشتریان اکنون زمان آن رسیده که آنها دست به کارهای خود بزنند.

اولا که با کارگران و رانندگانی که هیچ آموزشی ندیده اند وارد منزل شما می شوند و در حالی که هیچ تجربه ای از جابجایی و حمل اثاثیه ندارند این کار را برای شما انجام می دهند که نتیجه آن آسیب های فراوان اسباب و اثاثیه شماست که هیچکس هم زیر بار غرامت آن نخواهد رفت.

دوم اینکه قیمت ارزان فقط برای وقتی بود که هنوز پرداختی نداشته اید و هنوز اسباب و اثاثیه شماره بار نزده اند.پس از بارگیری اتفاق بسیار شایعی که می افتد چندین برابر شدن قیمت باربری می شود.از جمله افزایش قیمت ها بخاطر :طولانی کرن زمان باربری،انعام اجباری،سنگین بودن اسباب و اثاثیه،خستگی کارگران،ترافیک و … میباشند.

و اما مشتری ناراضی، بعد از رهایی که دست آنها، تنها به یک چیز فکر میکند:اسم باربری ! غافل از اینکه این باربری اصلا ثبت نشده است و با معرفی خود به جای باربری ظریف بار کلاه برداری کرده است.این چنین مشتریان تازه وقتی به حقیقت پی میبرند که از باربری شکایت میکنند و تازه متوجه می شوند که چنین باربری اصلا وجود ندارد و ثبت نشده است

برای پیدا کردن شماره تلفن باربری مناسب پس از سرچ در گوگل به دنبال آدرس محل دفتر باربری بگردید و در رو نقشه گوگل آنرا پیدا کنید و با آن تماس بگیرید.

شماره تماس باربری ظریف بار

باربری ظریف بار بزرگترین شرکت باربری و برای همه در سطح تهران شناخته شده است.برای مشاوره رایگان با کارشناسان ظریف بار با شماره تلفن 1500 بدون پیش شماره از سراسر ایران تماس بگیرید.