باربری

روش های بسته بندی در باربری

توسط 2 فوریه 2020 می 3rd, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

چگونگی بسته بندی هنگام جا به جایی برای حرکت یک هنر است که نیاز به مقداری تخصص و دانش دارد. شرکت های باربری دارای سالها تجربه در بسته بندی اثاثیه بوده و همچنین دارای کارکنان آموزش دیده و واجد شرایط برای انجام هر نوع بسته بندی که ممکن است نیاز باشد، هستند. اگر در بسته بندی خود نیاز به کمک داشته باشید، می توانید با شرکت ظریف بار تماس بگیرید، آنها خوشحال خواهند شد که به شما کمک کنند.

معرفی
این راهنما، حاوی برخی نکات ارزشمند و مفید در مورد بسته بندی اقلام کوچک شما است تا بتوانند به راحتی بر روی یک اتوبار قرار داده شده و به هنگام باربری مورد استفاده قرار گیرند.

مقادیر کوچک مانند ظروف، چراغ های میز، قاب عکس ها و سایر اقلام شکننده باید با دقت و ظرافت در جعبه ها بسته بندی شوند تا بتوانند به هنگام رسیدن به مقصد در وضعیت خوبی باشند.

با این وجود، بخش مهم بسته بندی، داشتن مواد مناسب برای کار و استفاده صحیح از آنها به هنگام جابجایی می باشد. اگر قصد دارید بسته بندی خود را آغاز کنید، نکات موجود در این مقاله، به پرده برداری از برخی راز و رمزها در این خصوص به شما کمک کند.

مواد مورد نیاز برای باربری صحیح

کاغذ بسته بندی:

شما به مقدار زیادی کاغذ بسته بندی نیاز دارید. بسیاری از مردم روزنامه های قدیمی خود را ذخیره و استفاده می کنند. با این حال، به یاد داشته باشید که جوهر در روزنامه به هیچ وجه خشک نمی شود. به همين دليل، كالاهایی كه در روزنامه ها پیچیده مي شوند، به احتمال زياد دچار خراش مي شوند و پس از باز كردن بسته بندی، نياز به تميز كردن دارند. برای اقلامی که ترجیح می دهید در حین جابجایی تمیز بمانند بهتر است از شرکت باربری خود کاغذ بسته بندی تهیه کنید.

کارتن:

شما به جعبه های مختلف در اندازه های مختلف نیاز دارید. تمام جعبه ها باید در شرایط مناسب باشند و باید روی آن ها پوشانده شود تا بتوان آنها را بسته بندی و مهر و موم کرد.

اگر می خواهید کارتن خود را از شرکت باربری خود بخرید. با این حال باید اشاره کرد که تمام محصولات کاغذی این روزها گران هستند و کارتن مخصوص جابجایی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. با سرمایه گذاری عظیم این شرکت های باربری بر روی تهیه و تولید این کارتن ها این امکان وجود ندارد که آنها را به صورت مجانی در اختیار مشتریان قرار دهند.

شما ممکن است شروع به جمع آوری کارتن از فروشگاه های محلی کنید. اغلب کارتن های موجود در فروشگاه های مواد غذایی بدون قسمت فوقانی هستند، اما اگر شما با مدیر فروشگاه صحبت می کنید، احتمالا بتواند برخی از کارتن های مناسب را در اختیار شما قرار دهد.

نوار چسب مهر و موم:

بهترین نوار برای بسته بندی، نوار پلاستیکی است. عرض نوار چسب شما باید حداقل 1.5 تا 2 اینچ باشد.

ماژیک های علامت گذاری:

برای نشانه گذاری بر روی جعبه های بسته بندی شده با اطلاعاتی مانند محتویات جعبه شکستنی است، “FRAGILE” “یا اینکه به کارگران اطلاع دهید این جهت جعبه باید رو به بالا باشد، THIS SIDE UP” و … مواجه می شوید.

برخی از مواردی که باید هنگام بسته بندی در نظر گرفت:

 • سریعا شروع به جمع آوری جعبه برای بسته بندی کنید. روشی آسان برای ذخیره کارتن به طوری که آنها به مقدار زیادی از فضا برای ذخیره سازی نیاز نداشته باشند، باز کردن هر دو انتهای کارتن و صاف کردن آنها می باشد. شما می توانید آنها را دوباره جمع کرده و تا کنید و با استفاده از نوارهای پلاستیکی مجددا آن را به شکل اولیه درآورید.
  بسته بندی خود را به صورت اتاق به اتاق انجام دهید. یعنی، اقلام موجود در اتاق نشیمن را در جعبه هایی که اقلام آشپزخانه در آن قرار داد بسته بندی نکنید. با این کار باعث ایجاد سردرگمی به هنگام باز کردن آنها در مقصد می شود.
 • در صورت امکان، زودتر شروع به بسته بندی کنید. به یاد داشته باشید، اگر شما فقط دو جعبه در روز را بسته بندی کنید، در عرض سی روز شما می توانید شصت جعبه بسته بندی شده داشته باشید. شما می توانید از مناطقی که کالاها در استفاده مکرر نیستند شروع کنید مانند زیر زمین، اتاق زیر شیروانی، گاراژ، قفسه های گنجه و غیره.
 • احتمالا لازم باشد که شرکت باربری برخی از بسته بندی های شما را برایتان انجام دهد. حداقل، ممکن است لازم باشد بعضی از کارتن های تخصصی آنها را که پیدا کردن آنها از جاهای دیگر برای شما غیرممکن است، خریداری کنید. این دسته شامل کارتن های پتو، کارتن های کمد، ظروفی برای قاب عکس های بزرگ و آینه ها و احتمالا برخی از کارتن های بزرگ برای لامپهای میز بلند می باشد.
 • لباس های آویزان شدنی، مانند کت و شلوار، لباس های مجلسی، باید در کارتن های کمد آویزان شوند. این به شما کمک می کند در هزینه های شستشو و خشکشویی آنها پس از جابجایی صرفه جویی کنید. لباس های آویزان شدنی را نمی توان در کیسه های پوشاک بسته بندی کرد. کیسه های پوشاک طراحی شده اند که به عنوان کمد لباس های مدرن مورد استفاده قرار می گیرند و آنها تنش را تحمل نخواهند کرد. لباس آویزان معمولا از کیسه های پوشاک خارج می شوند، در کمد های لباس آویزان می شوند و کیسه های پوشاک نیز در پایین کمد قرار می گیرند.
 • از چه اندازه ای برای جعبه ها باید استفاده کنید؟ در این راستا اقلام کوچک و سنگین مانند کتاب ها، پرونده ها، محصولات کنسرو شده و غیره، در جعبه های کوچکتر قرار می گیرند. اقلام بزرگ و حجیم، اما نه چندان سنگین ، مانند گلدان و تابه، پارچه کتانی، لوازم آشپزخانه کوچک و غیره، در جعبه های کمی بزرگتر قرار می گیرند. مقادیر بسیار بزرگ و حجیم اما سبک وزن، مانند پتو، بالش، اسباب بازی، اسباب بازی های بزرگ، کفش و غیره، در بزرگترین جعبه ها قرار می گیرند.
 • برای جابجایی و باربری در یک اتوبار هرگونه مواد قابل اشتعال، سوختن یا مواد منفجره را در بسته بندی های خود قرار ندهید. ایمنی حمل و نقل و باربری نگرانی اصلی است. شرکت های باربری امکان حمل و جابجایی اسپری ، تینر نقاشی، بنزین یا هر چیز قابل اشتعال دیگر یا انفجار را ندارند.
 • باربری ظریف بار:

  برای باربری و اتوبار ایمن با شماره 1500 (بدون پیش شماره ) ظریف بار تماس بگیرید.

error: Content is protected !!