خدمات ظریف بار

مشاوره از باربری برای اسباب کشی

توسط 29 دسامبر 2019 می 3rd, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

کارشناسان باربری

کارشناس اسباب کشی برای برآورد هزینه ها و مشاوره،در بعضی از مواقع با توجه به محدودیت زمانی یا حتی شرایط خاص پیش آمده می توان یک اسباب کشی کاملا رویایی را به سبک کشورهای اروپایی تجربه کرد؛ فقط کافیست همین حالا از هرکجا حتی با موبایل و بدون نیاز به شماره گیری کد شهر، با تلفن ۱۵۰۰ تماس بگیرید و در خواست کارشناس حضوری از باربری ظریف بار کنید تا در اسرع وقت در محلِ شما حضور پیدا کنند و لیست کاملی از اطلاعات مربوط به اسباب کشی را در اختیارتان قرار دهند

 

 

کارشناس اسباب کشی حضوری کیست؟

کارشناس اسباب کشی، کسی است که همانند یک مدیر پروژه مدیریت جابه جایی را از صفر تا صد انجام می دهد. و با حضور در محل و بررسی وسایل و موقعیت، هزینه ، تعداد و نوع خدمات مورد نیاز مشتریان را به آن ها اعلام می کند.

 

برنامه ریزی :

  1.  ارزیابی و زمان بندی اسباب کشی
  2. بررسی مساحت محل جدید و برنامه ریزی چیدمان
  3. کمک به تصمیم گیری برای نگه داری، فروش و اهدا وسایل
  4. تعداد کارگر و خاور مورد نیاز جهت حمل اثاثیه
  5. راهنمایی کارگران چیدمان
  6. چیدمان و نصب تجهیزات صوتی و تصویری
  7. چیدمان و راه اندازی یخچال، ماشین لباس شویی و …
  8. هدایت کرگران در زمان بار زدن و خالی کردن بار
  9. به درخواست مشتری ایجاد فضا در خانه جدید شبیه به دکوراسیون خانه قبلی
  10. آویزان کردن تابلو ها، پهن کردن فرش ها، چیدمان بوفه و قفسه ها و ….

و ارایه اطلاعاتی از قبیل : نوع و تعداد خدمات مورد نیاز، نوع و تعداد ماشینها، تعداد کارگران جهت انجام سرویسهای حمل بار – بسته بندی – چیدمان – فنی و …. اقلام مورد نیاز برای بسته بندی، قیمت های تمام شده، تعیین تاریخ و ساعت اسباب کشی و ….

کارشناسان زبده و مجرب با یک برنامه ریزی دقیق و منظم سعی دارند تا اسباب کشی شما در بهترین شرایط ممکن انجام شود و همه مسئولیت هارا عهده دار شده و هماهنگی های لازم را به خوبی انجام میدهند.

چه زمانی می توان از کارشناس اسباب کشی استفاده کرد ؟

معمولا شرکت های خصوصی، ارگان ها و اداراتی که حجم کاری زیادی دارند و می بایست اسباب کشی و انتقال مدارک و لوازم آنها تحت برنامه ریزی و سازماندهی باشد تا در حداقل زمان ممکن بدون دردسر جا به جا شوند.

در موارد دیگر هم افرادی هستند که از اسباب کشی و کارهای آن بیزارند و معمولا درخواست کارشناس اسباب کشی میکنند تا تمام کار ها را به او بسپارند. گاهی مشتریان کلید را تحویل داده و به مسافرت می روند و پس از بازگشت به خانه جدید خود که کاملا تحت استانداردهای اروپا و با توجه به دکوراسیون داخلی مناسب فضا چیدمان شده می روند، و این یک تجربه استثنایی است.

شما نه تنها هیچ سختی و دردسر اسباب کشی را متوجه نشده اید ، بلکه در همان زمان به سفر رفته و استراحت می کنید.

شماره تلفن باربری