باربریخدمات انبارداری

چرا باید ار اسباب اثاثیه در انباری بگذاریم؟

توسط 25 دسامبر 2019 می 3rd, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

اسباب کشی راه خوبی برای رهایی از وسایل بی استفاده ای می باشد که طی سال ها جمع شده اند. از دور انداختن وسایل غیر قابل استفاده تا فروش یا اهدا وسایلی که برای شما کاربردی ندارند. این کار باعث می شود تا فضای جدیدی در خانه شما ایجاد شود و با برنامه ریزی دیگر وسایل را به جای آن ها قرار دهید.

اگر شما قصد نگه داری تمامی وسایل را دارید و جای کافی برای این کار ندارید بهترین روش کمک گرفتن از یک باربری برای اجاره انبار است. اتوبار و باربری ظریف بار می تواند تحت بهترین شرایط این خدمت را به شما به بهترین نرخ باربری و انبارداری ارایه دهد .

در اینجا سه مورد از وسایلی که می توانید در انبار قرار دهید آورده شده است.

وسایل فصلی:

وسایل فصلی شاید بیشترین موردی باشد که خانه ها در سراسر دنیا با آن رو به رو هستند. بیشتر خانواده بخشی از خانه خود را اختصاص به وسایلی داده اند که فقط مدتی از سال از آن ها استفاده می کنند. شما می توانید بخش عمده ای از فضای منزل خود را با کمک سیستم انبارداری ظریف بار خالی نمایید و از آن فضای خالی به وجود آمده استفاده های دیگری کنید.

انبار دکوراسیون ایام خاص
انبار وسایل و لباس های زمستانسی
انبار تجهیزات سنگین سفر
انبار تجهیزات تخصصی ورزش های فصلی
مبلمانی که هنوز قصد استفاده از آن ها را ندارید :

آپارتمان شما در مرکز شهر ممکن است برای مبلمان مورد علاقه شما و میز ناهار خوری شما فضای کافی نداشته باشد، از آنجایی که بیشترجمعیت در شهر های پر جمعیت مستقر می شوند. مردم به دنبال رهایی از محدودیت های به وجد آمده می باشند. اجاره انبار های موقت و بلند مدت بهترین روش برای رهایی از کم جایی می باشد. تا بتوانید وسایلی را که برای آن ها جا ندارید در محل مناسب تحت شرایط مناسب نگهدارید تا به مکان بزرگ تری انتقال دهید. چیزهایی مثل ، میزناهار خوری، تخت خواب، سرویس مبلمان و …

یادگاری و عتیقه جات :

از ساعت ایستاده قدیمی مادربزرگ تا تابلو ها، فرش ها، و مجسمه های قدیمی عتیقه خود که برای شما ارزش زیادی دارند و فضای کافی برای نگه داری آنها ندارید، می توانید با انتقال به انبار های ظریف بار تحت دما و رطوبت مناسب از سلامت آن ها اطمینان حاصل فرمایید. انتخاب مناسب انباری که دارای شرایط مناسب از جمله دما و رطوبت مناسب جهت نگهداری وسایل شما می باشد کار دقیقی می باشد و ظریف بار این اطمینان را به شما می دهد که تمامی این شرایط را برای شما به بهترین نحو فراهم می کند.

باربری ظریف بار با ارایه خدمات بسته بندی، حمل و نگه داری در انبار وسایل شما با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از پرسنل آموزش دیده به شما اطمینان می دهد که بهترین خدمت را به شما ارایه می کندف چون شما لایق بهترین هستید.

برای مشاوره رایگان با شماره 4 رقمی 1500 می توانید به صورت 24 ساعته تماس حاصل فرمایید.

error: Content is protected !!