دسته‌بندی نشده

3 نکته برای اسباب کشی راحت تر با بچه ها

توسط 1 فوریه 2020 ژانویه 19th, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

بچه ها در اسباب کشی

روز شما با جمع کردن اسباب بازی ها، شستن لباس ها، جمع کردن ریخت و پاش ها و در کنار همه اینها خانه داری شروع می شود. چه مشغول خانه داری باشید و چه کار فول تایم داشته باشید. کارهای زیادی برای انجام دارید. تا زمانیکه یک روز متوجه می شوید که باید اسباب کشی کنید، و آنجاست که ذهن شما به دنبال راه حل مناسب برای مدیریت کار و زمان می گردد.

در باربری و اتوبار ظریف بار ما متوجه این معضل می شویم. هماهنگی تمامی این کارها اصلا کار ساده ای نیست، مخصوصا زمانی که زندگی دچار در هم پیچیدگی می شود و شما با مشکل زمان هم روبه رو هستید. اجازه دهید متخصصان ظریف بار شما را در تمامی مراحل یاری کنند. در بسته بندی، انبار اثاثیه منزل، حمل اثاثیه منزل، و چیدمان اثاث منزل، اما در کنار این موارد ما چند نکته را یاد آور می شویم تا کمی از بار فکری شما کم کند :

از کودکان خود کمک بخواهید : با توجه به سن فرزند شما، آنها می توانند در جا به جایی و اثاث کشی بسیار مفید باشند. چند کارتن بسته بندی به آن ها بدهید و نحوه چیدمان و پر کردن کارتن حمل اثاثیه را به آنها توضیح دهید، تا آن را پر کنند. نه تنها به شما کمک می کند بلکه به آنها احساس مهم بودن در خانه و فرآیند اسباب کشی می دهید.
از دوستان و فامیل بخواهید : می توانید از آن ها برای بسته بندی یا چیدمان در محل جدید ویا نگهداری فرزند شما کمک بخواهید، دوستان و خانواده کمک سیار خوبی در اسباب کشی هستند. افراد بیشتر به شما کمک می کنند تا استرس کمتری داشته باشید و فرآیند بسته بندی و حمل اثاثیه منزل را راحت تر می کنند.
یک سفر خیابانی ایجاد کنید : روز حمل اثاثیه روز حساس و احساسی برای بزرگسالان است، اما برای کودکان ممکن است پایان دنیا و دوری از دوستانشان باشد. در مسیر برای آن ها سر گرمی ایجاد کنید یا از آشنایان بخواهید آن ها را به یک اردو گردشی داخل شهر ببرد.
جا به جایی منزل با کودکان هرگز ساده نیست، اما می توان با بهره گیری از تجربیات و نکات بالا آن را ساده تر نمود.

برای مشاوره بیشتر تنها کافیست با شماره تلفن چهار رقمی 1500 بدون نیاز به کد تماس حاصل کنید.

اتوبار و باربری ظریف بار.

error: Content is protected !!