دسته‌بندی نشده

4 دلیل برای انتخاب اتوبار و باربری حرفه ای

توسط 1 فوریه 2020 فوریه 2nd, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

باربری حرفه ای ظریف بار

اسباب کشی، حمل و نقل، و جا به جایی اثاثیه منزل همیشه جزو پر طردار ترین مسایل در دنیا بوده و سالانه 10 میلیون خانواده در ایران این کار را انجام می دهند. ظریف بار به عنوان یک اتوبار و باربری حرفه ای، تمامی خدمات باربری را تحت هر شرایط و سایزی به بهترین نحو ممکن انجام می دهد. در حالی که گاهی اوقات مشتریان خود تصمیم به جمع آوری و بسته بندی اثاثیه منزل، حمل اثاثیه و جابه جایی را انجام می دهند اما ما معتقد به گرفتن خدمات از یک شرکت حرفه ای با پرسنل آموزش دیده و تعرفه باربری و نرخ حمل بار مناسب و باربری که کار را با نهایت امنیت و سلامت و قیمت مناسب به اتمام برساند هستیم.

چرا باید از یک باربری حرفه ای استفاده کرد؟؟؟

فرآیند براورد کامل هزینه اسباب کشی :

در خانه برآورد دقیق تعرفه باربری امر بسیار ضروری است تا ذهن شما را از مسائل مالی رها سازد و هزینه باربری را دقیق بدانید تا بتوانید به راحتی روی مسایل دیگر تمرکز داشته باشید. در باربری ظریف بار ما تمامی هزینه را دقیق و طبق تعرفه اتحادیه محاسبه کرده و فاکتور رسمی برای شما صادر می کنیم. و شما را در جریان تمامی هزینه ها و ریز هزینه های اسباب کشی قرار می دهیم.

خدمه آموزش دیده!!

استفاده از خدمه آموزش دیده در امر بسته بندی اثاثیه منزل و حمل آن ها برای کاهش و حداقل کردن صدمات ناشی از جا به جایی مهم ترین مسیله است که یک باربری باید به آن دقت کند. با بهره گیری از پرسنل آموزش دیده در سطح بالا و تیم حمل ویژه، اثاثیه شما در کمال آرامش و امنیت، بسته بندی، حمل، و جا به جا می شوند و حتی می توانید از خدمات دیگر ظریف بار مثل چیدمان در محل جدید هم استفاده نمایید تا در حداقل زمان ممکنه در مکان جدید خود احساس خانه داشته باشید.

فن آوری و منابع :

استفاده از ابزار های بسته بندی الکترونیکی و مسیر یابی الکترونیکی بهره وری را به حداکثر رسانده و باعث می شود تک تک بسته ها دقیق و سالم به جای جدید انتقال یابند. با اتوبار ظریف بار این اطمینان را دارید که وسایل و اثاثیه منزل شما از ابتدا تا رسیدن به مقصد، شمرده و ردیابی می شوند.

کیفیت !!!

آیا شما از اتوبار ظریف بار استفاده میکنید ، واقعا به آنها اطمینان می کنید؟؟

شرکت های حمل ، اتوبار و باربری معتبر که دارای ، نظرات از مشتریان قبل، مدیریت رضایت مشتری، تقدیرنامه، گواهنامه معتبر بین المللی و عضویت برای اثبات بهترین خدمات هستند، بهترین باربری برای جا به جایی می باشند.

در اتوبار و باربری ظریف بار ما هر روز مشغول کسب تجربه در کنار دریافت تقدیرنامه و گواهینامه های بین المللی هستیم.

شماره تلفن باربری

امروز با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما بهره مند و از نرخ کرایه حمل بار مطلع شوید.برای تماس با کارشناسان ظریف بار با شماره تلفن 1500 بدون پیش شماره تماس بگیرید.

error: Content is protected !!