دسته‌بندی نشده

5 نکته برای برچسب زدن کارتن اسباب کشی

توسط 1 فوریه 2020 ژانویه 19th, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

توصیه های باربری ظریف بار برای برچسب زنی کارتن

کارتن اسباب کشی وسیله بسیار کار آمدی در امر اسباب کشی و جا به جایی می باشد. هر نفر  عقاید خود را دارد. اما اگر شما از 10 نفر بپرسید که چه کاری بدون سازماندهی انجام داده اید قطعا تعدادی از آن ها به اسباب کشی اشاره خواهند کرد. با وجود شهرت بد اسباب کشی ، عدم سازماندهی، سردرگمی و استرس 3 کلمه ای است نباید در اسباب کشی با آن ها برخورد کنید.

یکی از راه هایی که به برنامه ریزی و مدیریت بهتر اسباب کشی کمک می کند لیبل زدن یا برچسب زدن کارتن هاست. بعد از همه این موارد ، اگر حالا به بهترین روش برچسب زدن کارتن حمل اثاثیه فکر می کنید، این به معنی یکی از سخت ترین، زمان بر ترین و حساس ترین فرایندهای اسباب کشی یعنی بسته بندی است.

به خاطر داشته باشید در کنار تمام کارهایی که در اسباب کشی انجام می دهید، برچسب زنی کارتن ها نقش حیاتی در مدیریت زمان چه در بسته بندی ، حمل و از همه مهم تر در چیدمان ایفا می کند.

5 روش برچسب زنی توسط باربری و اتوبار ظریف بار در پایین برای شما آورده شده:

تجهیزات برچسب زنی را آماده کنید.
کارتن اسباب کشی وسیله بسیار کار آمدی در امر اسباب کشی و جا به جایی می باشد. هر نفر به عقاید خود را دارد. اما اگر شما از 10 نفر بپرسید که چه کاری بدون سازماندهی انجام داده اید قطعا تعدادی از آن ها به اسباب کشی اشاره خواهند کرد. با وجود شهرت بد اسباب کشی ، عدم سازماندهی، سردرگمی و استرس 3 کلمه ای است نباید در اسباب کشی با آن ها برخورد کنید.

یکی از راه هایی که به برنامه ریزی و مدیریت بهتر اسباب کشی کمک می کند لیبل زدن یا برچسب زدن کارتن هاست. بعد از همه این موارد ، اگر حالا به بهترین روش برچسب زدن کارتن حمل اثاثیه فکر می کنید، این به معنی یکی از سخت ترین، زمان بر ترین و حساس ترین فرایندهای اسباب کشی یعنی بسته بندی است.

به خاطر داشته باشید در کنار تمام کارهایی که در اسباب کشی انجام می دهید، برچسب زنی کارتن ها نقش حیاتی در مدیریت زمان چه در بسته بندی ، حمل و از همه مهم تر در چیدمان ایفا می کند.

5 روش برچسب زنی توسط باربری و اتوبار ظریف بار در پایین برای شما آورده شده:

تجهیزات برچسب زنی را آماده کنید.

ماژیک های دایمی

اولین چیزی که شما به آن برای برچسب زنی احتیاج دارید ماژیک است، زمانی که به سراغ خرید ماژیک می روید یک قدم از نگاه اولیه فراتر می رویم و به موارد زیر دقت می کنیم.

کیفیت مناسب . از خرید ماژیک های ارزان قیمت اکیدا خود داری کنید. به جای آن یک ست از ماژیک با برندمعتبر که به آن اطمینان دارید تهیه نمایید. با ین روش بعد از اسباب کشی هم می توانید از آن ها استفاده نمایید.

رنگ ها . بعد از انتخاب ماژیک خوب سعی کنید 5 رنگ مختلف از آن را تهیه نمایید. به خواندن ادامه دهید تا با استراتژی مشهور رنگ آشنا شوید.

دایمی و ضد آب . شما هرگز نمی دانید که آب و هوا در روز اسباب کشی دقیقا چگونه است. پس بهتر است همیشه آماده یک بارش باشید. استفاده از ماژیک های دایمی و ضد آب همیشه بهتر است چون در اثر سایش هم پاک نمی شوند.

برچسب ها

شما می توانید لیبل های مخصوص برچسب زنی کارتن حمل اثایه را از اینترنت دانلود کنید. و یا از باربری مورد نظر تهیه نمایید. بعضی از آن ها اسم اتاق های مختلف رویشان پرینت شده ایت و فقط کافیست متعلقاتش را بنویسید.

چسب رنگی

استفاده از چسب رنگی باعث افزایش کیفیت بسته بندی می شود و به شما کمک می کند تا سریعتر کارتن مورد نظر را پیدا کنید.

کدهای رنگی راز اصلی می باشد
خیلی خوب است که بدانید بهترین روش برچسب زنی کارتن های اسباب کشی استفاده از سیستم کد رنگی است. مفهوم بسیار ساده و تاثیر گذار است. شما یک رنگ را برای اتاق مورد نظر انتخاب می کنید و تا انتها از آن رنگ برای بسته بندی وسایل آن اتاق استفاده می کنید.

برای مثال،شما برای اتاق خواب رنگ آبی را انتخاب می کنید، در این زمان شما ماژیک آبی را برداشته و تمام کارتن هایی که باید به اتاق خواب بروند را با ماژیک آبی علامت گذاری می کنید. البته در کنار نوشتن اتاق خواب روی آن ها می بایست متعلقات داخل آن را هم بنویسید.

همچنین شما می توانید از چسب های رنگی برای شناسایی و دسته بندی کارتن های حمل اثاثیه استفاده کنید. بعد از اینکه رنگ ابی را برای اتاق خواب استفاده کردید حال نوبت به اتاق دیگر است و می توانید مثلا از رنگ سبز برای آشپزخانه استفاده نمایید.

در نظر داشته بتشید که سیستم کدزنی رنگی می تواند یک مقدار نیرنگ آمیز باشد. مورد اینجاست که شما می دانید هر رنگ به چه معناست اما ایا باربری شما می داند؟ و در حمل کارتن اسباب کشی به محل مخصوص دچار مشکل می شوند.

پس یک تکه از کاغذ رنگ مربوط به اتاق را روی درب هر اتاق قرار دهید.

روش دیگر برچسب زنی استفاده از اعداد به جای رنگ هاست. بزرگ ترین مزیت استفاده از سیستم برچسب زنی عددی عدم نیاز آن به نوشتن در 4 جهت کارتن می باشد. که زمان زیادی به شما اضافه می کند.

ایده اصلی استفاده از اعداد در بسته بندی، اختصاص عدد منحصر به فرد به هر کارتن می باشد. و بعد شما یک لیست موجودی تهیه می کنید که محتویات داخل هر کارتن اسباب کشی داخل آن نوشته می شود. در کارتن شماره 1# قهوه ساز و توستر قرار دارد پس در لیست جلوی شماره یک می نویسید آشپزخانه و 1# و روی کارتن در 3 جهت بنویسید 1# و آشپزخانه. با این روش باربری متوجه می شود که کارتن مطعلق به کدام بخش از محل جدید است و آن را در محل درست قرار می دهد.

مهم ترین قسمت این روش کپی گرفتن از لیت موجودی می باشد که در صورت مفقودی در جا به جایی از آن کپی داشته باشید یا با موبایلتان عکس بگیرید.

نحوه برچسب زنی شما مهم است.
هیچ قواعد دقیقی و معینی برای نحوه برچسب زنی کارتن حمل توسط شما وجود ندارد و کاملا یک فرایند افرادی و سلیقه ای است که به عملکرد و خلاقیت فرد بستگی دارد. اما هنوز تعدادی راهنمایی وجود دارند که ثابت شده در برچسب زنی نقش مهمی دارند.

برای بهترین نتیجه موارد زیر را انجام دهید:

. بهترین متد برچسب زنی برای خودتان را انتخاب کنید و برچسب یا علامت را روی کارتن و در دو جهت کنار کنید بزنید. شما باید اطمینان حاصل کنید که نوشته شما داقل از یک طرف معلوم باشد. از این ها گذشته شما نمی توانید وقت با ارزشتان را صرف پیدا کردن یک به یک کارتن ها کرده و در نهایت شانسی کارتن را پیدا کنید.

. بهترین روش چسباندن لیبل به کارتن های حمل استفاده از چسب پهن شفاف می باشد. استفاده از چسب نواری باعث می شود که در هنگام حمل برچسب ها کنده نشوند. استفاده از چسب ماتیکی هم روش مناسب و سریع تری می باشد.

. اگر شما یک کارتن پر از شکستنی بسته بندی کرده اید، حتما روی آن برچسب شکستنی بزنید. سعی کنید بزرگ بنویسید شکستنی و با احتیاط حمل شود، تا در حمل آنها احتیاط بیشتری حاصل شود.

3 راز کوچک برچسب زدن

زمانی که کارتن ها را برای اسباب کشی برچسب می زنید. زمان بندی نقش مهمی را در بازده پیاده میکند. زمانی که شما بسته بندی یک اتاق را انجام دادید بلا فاصله برچسب زنی را انجام دهید و علامت گذاری کنید. به تاخیر انداختن آن باعث می شود تا تعداد ارتن ها زیاد شده و احتمال خطای شما افزایش پیدا می کند. حتی ممکن است فراموش کنید داخل کارتن چه چیزی قرار دادید.
اگر از کارتن های قدیکی استفاده می کنید ممکن است از قبل روی آنها نوشته یا علامت باشد، برای جلوگیری از اشتباه و سر درگمی لیبل جدید را دقیقا روی لیبل قدیمی بچسبانید.
خیلی عجیب نیست که بسته بندی کل وسایل خانه کار طاقت فرسایی باشد. در حقیقت، این یکی از کار های اسباب کشی است که استفاده از کمک حرفه ای یا غیر حرفه ای شدیدا توصیه می شود.

تماس با باربری

شما می توانید برای بسته بندی از خدمات بسته بندی از باربری و اوتوبار ظریف بار استفاده نمایید.برای این مقصود با شماره تلفن 1500 بدون پیش شماره تماس بگیرید.