دسته‌بندی نشده

اسباب کشی در پاییز

توسط 1 فوریه 2020 ژانویه 15th, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

زمان اسباب کشی

فصل پاییز به عنوان تصویری از سال با دمای متعادل با  مناظر زیبای در حال تغییر به همراه هوای دلپذیر ، فصل مورد علاقه بسیاری از افراد می باشد. نه تنها این فصل مناسب برای کمپ و پیکنیک های خارج از شهر می باشد بلکه زمان مناسبی برای جا به جایی و اسباب کشی نیز می باشد.

مزایای اسباب کشی در پاییز

با توجه به منطقه ای که شما زندگی می کنید تغییر رنگ برگها از سبز به قرمز و زرد که از مهر شروع می شود تا آذر نشان گر فصل دیگری جز پاییز نمی باشد.

همه ما می دانیم که تابستان شلوغ ترین فصل باربری و اسباب کشی می باشد، چون بچه ها مدرسه نمی روند، روزها طولانی تر است و هوا نیز گرم تر می باشد. اما ممکن است هزینه اسباب کشی بیشتر باشد و به خاطر شلوغی باربری زمان مناسب و دلخواهتان را نتوانید رزرو کنید. از سوی دیگر زمستان هم آب و هوای غیر قابل پیش بینی دارد و این امر باعث شده که کمتر افراد این فصل را برای جا به جایی خانه  و آپارتمان انتخاب کنند.

پس نگاهی بیندازیم به چند مزایای اسباب کشی در پاییز و نکاتی که به جا به جایی راحت تر شما کمک کند.

سرویس بهتر قیمت کمتر:  از آنجایی که باربری ها در فصل پاییز تعداد کمتری مشتری نسبت به فصل تابستان دارند می توانید پیشنهاد قیمتی مناسب تری نسبت به تابستان بگیرید. قیمت باربری بستگی به عوامل متعددی دارد که می توانید با مراجعه به بخش تعرفه ها از آنها مطلع شوید. نرخ باربری در زمان های مختلف نیز متفاوت است.

 

قدرت خرید: به دلیل اینکه افراد کمتری در فصل پاییز اسباب کشی می کنند و جا به جا می شوند، شما قدرت خرید بیشتری در زمان خرید یا اجاره خانه دارید. ممکن است انتخاب های کمتری داشته باشید ، اما بازار کوچکتر مزیت های خودش را نیز دارد. برای هر چیزی بازار خلوت تر ، رقابت کمتری نیز نسبت به بازار شلوغ دارد. فروشندگان معمولا ریسک قیمت را نمی کنند که به خاطر قیمت بالاتر شما را از دست بدهند و منتظر مشتری دیگری باشند. و شما دیگر وارد جنگ املاک نمی شوید و مشاوران وقت بیشتری برای شما قرار داده و به خاطر کمبود رقابت مورد ها را با قیمت مناسبی برای شما پیدا می کنند.

هوای خنک تر: هوای خنک تر در فصل پاییز می تواند کمک بسیاری به شما در اسباب کشی بکند. در مقایسه با گرمای شدید تابستان که از حجم توان کم می کند و باعث خستگی می شود می توان در هوای خنک تر پاییز کارایی بیشتری در امر حمل اثاثیه منزل انتظار داشت. و با اسباب کشی در پاییز و قبل از رسیدن زمستان می توانید از احتمال برف و یخ زدگی خیابان ها در امان باشید.

رانندگی به یاد ماندنی:  اگر قصد جا به جایی به شهر یا شهرستان دیگر را دارید، با توجه به نوع آب و هوای آن منطقه در مسیر با تغییر رنگ های زیبای که مثل قاب عکس می مانند مواجه خواهید شد که این خود اسباب کشی شما را رویایی تر می نماید.

اماده شدن برای اسباب کشی در پاییز

برای خیلی از افراد فصل ایده آل برای اسباب کشی و جا به جایی فصل پاییز به شمار می آید. بهترین راه برای انجام جا به جایی در پاییز شناسایی و آماده سازی مقدمات لازم برای اسباب کشی در این فصل است.

نکاتی که در زیر به آنها اشاره شده توسط باربری ظریف بار با بهره گیری از سال ها تجربه در زمینه حمل بار گرد آوری و در اختیار شما قرار داده شده است.

مسیر حمل بار را پاک کنید.

 

در فصل پاییز برگ ها زرد شده و میریزند و نمای زیبایی به خیابان ها می دهند. اما با ماندن آنها روی زمین و جذب رطوبت این برگ ها لغزنده شده و باعث سر خوردن می شوند. پاک کردن برگ ها از راهرو حیاط و درب منزل قبل از رسیدن باربری باید در اولویت باشد. یک لغزش و زمین خوردن روی برگ های لیز می تواند یک فاجعه باشد و به شما، پرسنل باربری و وسایل شما آسیب برسد.

برگ های مرطوب همچنین به کف کفش ها نیز می چسبند، و زمانی که شما با یکی از آنها وارد خانه می شوید ریسک وقوع یک خطر بزرگ مثل لیز خوردن یا افتادن در خانه را بالا می برید. و به مراتب این ریسک می تواند بدتر و خطرناک تر شود نسبت به وسیله ای که در دست دارید.

نکته: همیشه یک برس یا پا دری جلوی درب خانه داشته باشید تا شما و پرسنل باربری قبل از ورود کف کفش هایشان را تمیز کنند و با این کار از لیز خوردگی و وقوع حادثه جلوگیری می کنید.

انتقالی مدرسه فرزندانتان

 

در کنار اینکه پاییز زمان مناسب برای اسباب کشی می باشد ، اما دشواری هایی نیز در کنار آن قرار دارد، به خصوص زمانی که دارای فرزند باشید.

یکی از عمده دلایلی که اغلب افراد تابستان را برای جا به جایی منزلشان انتخاب می کنند، ساده تر بودن روند جا به جایی مدرسه فرزندشان در تعطیلات تابستان می باشد. گرچه انتقالی مدرسه در پاییز از آنجایی که سال جدید تحصیلی اغاز شده کمی دشوار تر است.

برای کودکان اغلب مشکل است که دوستان، مدرسه و کلاس خود را که چند هفته در آن رفته اند و به آن عادت کرده اند را رها کنند و بلافاصله در مدرسه جدید با همکلاسی های جدید قرار بگیرند. و از آن سخت تر اینکه نحوه آموزش در مدارس متفاوت است و فرزند شما می بایست سریعا خود را به کلاس جدید برساند.

قبل از جا به جایی شما می بایست اقدام به گرفتن انتقالی برای فرزند خود کنید و همینطور می توانید از معلمان سوال کنید که قبل از ورورد فرزندتان به کلاس آنها چه مواردی را مطالعه کنند. و از آنجایی که هر مدرسه لباس فرم مخصوص خود را دارد حتما قبل از جا به جایی آن را برای فرزندتان تهیه نمایید.

 

نکات لباس پوشیدن در پاییز

نحوه لباس پوشیدن شما در اسباب کشی در فصل پاییز نقش بسیار مهمی را ایفا میکند. برای اینکه اسباب کشی راحت و بی استرسی داشته باشید نحوه لباس پوشدن و استفاده از چه نوع و جنس لباسی بسیار مهم است.

در مرحله اول لباسی را انتخاب کنید که برایتان راحت است. در حالی که نمی توانید هوا را پیش بینی کنید اما مطمئنا می تواید برای آن برنامه ریزی کنید. پس هواشناسی را پیگیری کنید و برای لباس هایتان برنامه ریزی کنید. می توانید از چند لایه لباس استفاده کنید که در صورت سرد بودن شما را گرم نگه دارد و هر زمان که هوا گرم شد می توانید به راحتی یکی را در آورده و خنک شوید. فقط اطمینان حاصل کنید که لباس شما جلوی حرکت شما را نگیرد و بتوانید به راحتی در هر جهتی حرکت کنید.

 

چه زمانی از فصل و دما لباس مناسب
اوایل پاییز- صبح ها تا عصر گرمتر و در شب خنک می شود لباس های وزن سبک،تی شرت های کتان ، شلوار جین یا کتان
اواخر پاییز – هوا نسبتا در تمام روز سرد و همراه نسیم خنک می باشد سوئیت شرت سبک ،ژاکت، جین و پیراهن استین بلند

 

 

همیشه در فصل پاییز بارانی و یا کاور های مخصوص باران دم دست داشته باشید. و نه فقط برای خودتان بلکه برای متعلقاتتان که می خواهید خودتان حمل کنید تا از خیس شدن آنها جلوگیری کنید. ممکن است ناگهان باران شروع شود و اگر شما پیش بینی وسایل مورد نیاز را کرده باشید شما و وسایلتان خشک می مانید. حتما توجه ویژه ای به کفشی که می پوشید داشته باشید تا کف آن سر و لغزنده نباشد. از پوشیدن کفش های رو باز و سندل خود داری کنید.

باربری ظریف بار

برای مشاوره رایگان با کارشناسان باربری ظریف بار با شماره تلفن 1500 بدون پیش شماره تماس بگیرید
error: Content is protected !!