دسته‌بندی نشده

اسباب کشی در زمستان

توسط 1 فوریه 2020 دسامبر 15th, 2020 دیدگاهی ثبت نشده

اسباب کشی در زمستان

اسباب کشی در زمستان، سرما و یخ بندان را می توان بدترین زمان برای اسباب کشی دانست. اما به دلیل به وجود آمدن بعضی شرایط شما مجبور به ترک محل قبلی و رفتن به محل جدید می شوید. باربری و اتوبار ظریف بار با بهره گیری از سالیان سال تجربه در زمینه حمل بار و اثاثیه منزل این مقاله را برای راحتی شما در اسباب کشی در زمستان فراهم آورده است. می توان با در نظر گرفتن چند نکته این کار را به راحتی در فصل سرما و سخت انجام داد . با استفاده از 7 نکته ما با اطمینان کامل وسایلتان را به خانه جدید خود منتقل کنید :

  • 1)کمک گرفتن

رزرو یک شرکت باربری حرفه ای در این برحه از زمان سال الزامی است. با استخدام یک شرکت باربری حرفه ای به جای اینکه خودتان اسباب کشی را انجام دهید علاوه بر به حد اقل رساندن زمان در سرما و کاهش ریسک شکستن و گم شدن وسایلتان , به خانواده و دوستان خود این کمک را می کنید  تا در وضعیت سخت تری قرار نگیرند.انتخاب شرکت باربری برای انتقال وسایل با ارزش شما بسیار سخت است. پس شرکتی را انتخاب کنید که دارای سابقه شفاف و درخشان است و از کامیون های مجهز برخوردار است و مهمتر از همه مشتریان پس از انجام مراحل انتقال رضایت کافی را داشته اند.

  • 2)تمیز کردن راه

زمانی را برای مسیر انتقالی از خانه قدیم به جدید اختصاص دهید و از امن بودن پیاده رو و پله ها مطمعا شوید. به راحتی احتمال افتادن و شکستن وسایل هنگامی که پوشیده از برف است وجود دارد.مقدار زمان بیشتری را برای پاک کردن مسیر و امن تر کردن آن اختصاص دهید تا خطراتی شما و گروه باربری را تهدید نکند.

3)مراقب آب و هوا باشید

دما در زمستان به سرعت تغییر می کند . آبی که به صورت برف یا باران روی زمین جاری می شود در کمتر از چند ساعت می تواند تبدیل به یخ و سطح بسیار لیز و لغزنده بشود . همچنین ساعات تابش خورشید در زمستان کم است پس برنامه ریزی را طوری انجام دهید تا به ساعات تاریکی برخورد نداشته یاشید.

  • 4)همراه داشتن جعبه کمکهای اولیه

هنگام اسباب کشی چندین اتفاق غیر قابل پیش بینی می تواند رخ دهد اما هرگز نگذارید برف و یخ بندان جزو آنها باشد.چه شما با وسیله نقلیه خود باشید یا کامیون اجاره ای برف و یخ بندان می تواند جزو موانع پیش روی شما باشد. شما با به همراه داشتن بیل و نمک یا ماسه می توانید بر این مشکل به راحتی فائق آیید.همچنین به همراه داشتن کیف کمک های اولیه و پتو و آب و غذا از جمله کارهای عاقلانه به حساب می آید.

  • 5)پوشش مناسب

بسیار مهم است که لباس گرم بپوشید , حتی اگر به سختی در روز اسباب کشی کار خواهید کرد. نگران نباشید اگر هنگام کار گرمتان شد به راحتی میتوانید از لایه های لباس خود کم کنید.شروع کردن با لباس زیاد بهتر از لرزیدن از سرما در طی روز است.از همراه داشتن کلاه و دستکش گرم مطمئن باشید.

  • 6)پاک کردن گل و لای

از ملحفه ها و حوله های قدیمی برای خلاص شدن از برف یا شن یا نمک که به کف یا دور کفش خودتان یا کارگرها چسبیده است استفاده کنید .اینکار نه تنها از سر خوردن و شکستن وسایل شما جلوگبری میکند , حتی به شما این کمک را می کند تا در انتهای روز پس از اسباب کشی طاقت فرصا با خانه ای گلی مواجه نشوید.

  • 7)دما را ثابت نگه دارید

فقط به خاطر اینکه سرد است دلیل نیست که شما عرق نخواهید کرد.   دمای بدن خود را با نوشیدن آب در طی روز ثابت نگه دارید . همچنین با سرو کردن چای یا قهوه با هر نوشیدنی گرم هنگام یا پس از اتمام اسباب کشی علاوه بر بالا بردن راندمان کاری کارگرها یک پرستیژ اجتماعی خاص هم به دست آورید.

با در نظر داشتن برخی از اتفاقات غیر مترقبه , اسباب کشی در زمستان بسیار ساده و ایمن است.اگر احساس خستگی کردید به خودتان یادآور بشوید که حد اقل گرم نیست.

برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره هم اکنون با شماره 1500 بدون نیاز به پیش شماره از سراسر کشور حتی موبایل  تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما به صورت شبانه روزی و رایگان پاسخگوی شما هستند.

error: Content is protected !!