دسته‌بندی نشده

3 راهکار برای همسایه خوبی بودن در روز اسباب کشی

توسط 1 فوریه 2020 ژانویه 16th, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

راهکار باربری برای همسایه خوب بودن

روز اسباب کشی برای همه یک اتفاق پر استرس است، اما می تواند برای همسایگان هم استرس زا باشد. اسباب کشی نه تنها شما و خانواده شما را تحت تاثیر قرار می دهد، بلکه همسایگان شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. این مسئله بسیار چالش برانگیز می باشد، اما راهکار هایی وجود دارند که کمک می کنند، شما این هرج و مرج را برای خود و همسایگان مدیریت کنید.

از قبل برنامه ریزی کنید

جا به جایی خود را برای زمان آرام تری از روز برنامه ریزی کنید. اگر ممکن است ، بعد از شلوغی صبح شروع به اسباب کشی کنید و تا قبل از شروع پیک شلوغی عصر آن را پایان دهید.

با همسایگان معاشرت کنید

در کنار قرار دادن خانه برای فروش، بهتر است که با همسایگان هم صحبت و مشورت کنید، حتی اگر با آنها خیلی آشنا و نزدیک نیستید. این روش بسیار خوبی است که آن ها را از روز اسباب کشی مطلع کنید و اطمینان حاصل کنید که در آن روز تداخلی با برنامه های آن ها ندارید.

پاکسازی و سپس خداحافظی کنید

حتما فراموش نکنید که قبل از اسباب کشی با همسایگان خود خداحافظی کنید. البته اگر با آنها نزدیک هستید خیلی خوب است که یک مهمانی ترتیب دهید و از آن ها دعوت کنید تا به خانه جدید شما بیایند، اینطوری هم آدرس جدید شما را می دانند هم روابط خود را حفظ کرده اید. زمانی که روز اسباب کشی رسید، اطمینان حاصل کنید خانه و راه پله ها و اسانسور را کثیف نکرده باشید، و اگر کثیف یا آسیب دیده بود حتما آن را تمیز یا تعمیر کنید.

استراحت بدهید

شما نباید هفت روز هفته را مشغول کار های اثاث کشی باشید، حداقل باید در این یک فاصله ایجاد کنید و به همسایگان اجازه استراحت دهید.

البته راه دیگر استفاده از یک اتوبار حرفه ای است که با برنامه ریزی دقیق و استفاده از پرسنل حرفه ای کار را ساده تر کند.

اتوبار و باربری ظریف بار با بهره گیری از سال ها تجربه می تواند یک خاطره خوش اسباب کشی را برای شما تداعی کند.

هم اکنون با 1500 بدون پیش شماره  تماس بگیرید.

error: Content is protected !!