دسته‌بندی نشده

هزینه های پنهان اسباب کشی

توسط 1 فوریه 2020 ژانویه 16th, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

هزینه پیش بینی نشده اسباب کشی

جا به جایی منزل می تواند بسیار گران تمام شود مخصوصا اگر تجربه اولتان باشد و از هزینه ها بی اطلاع باشید. شما می توانید با باربری ظریف بار تماس گرفته و درباره دفعاتی که افراد زیادی با مشکل مالی، به خاطر عدم اطلاع از هزینه های پنهان مواجه شدند، سوال کنید.

به همین منظور ما 9 مورد اصلی را در این مقاله برای شما فراهم آوردیم تا شما را از آن ها مطلع کنیم و چلوی مواجه شدن ناگهانی شما با آن ها را بگیریم.

افزایش هزینه بیمه
ممکن است با جا به جایی منزل و تغییر متراژ هزینه بیمه شما افزایش پیدا کند. اینکه این مبلغ بالا یا پایین رود بستگی به منطقه و متراژ منزل شما دارد. امیدوارم شما یکی از افراد خوش شانسی باشید که با تغییر محل نرخ بیمه شما کاهش پیدا کند. تنها راه برای اطلاع از این تغییر نرخ تماس با نمایندگی بیمه می باشد.

خسارت آپارتمان قبلی

اگر به آپارتمان قبلی خود خسارتی وارد کرده باشید، مجبور هستید که خسارت آن را پرداخت و یا آن را تعمیر کنید. که این هزینه می تواند شامل نظافت، نقاشی، تعمیر در و غیره باشد. خیلی از افراد تا زمانی که خانه را خالی نکرده اند متوجه این خسارات نمیشوند، و از همه مهم تر خساراتی هم ممکن است در هنگام اسباب کشی و در زمان جا به جایی وسایل رخ دهد.

هزینه آب و برق
پس از تخلیه آپارتمان فعلی شما می بایست هزینه های آب و برق و تلفن را پرداخت نمایید. خیلی وقت ها افراد فراموش می کنند و برای بودجشان برنامه ریزی میکنند که ناگهان با بوض مختلف مواجه می شوند.

خرید وسایل جدید
وقتی که به خانه جدید می روید حتما اقدام به خرید وسایل جدید هم می کنید. این وسایل می تواند شامل مبلمان، وسایل آشپزخانه، دکوری و … باشد.

انبار اثاثیه منزل

ممکن است نتوانید به محض تخلیه منزل به خانه جدید بروید پس برای وسایلتان نیاز به یم انبار موقت دارید. و اینکه انبار موقتی که استاندارد باشد هزینه بر است.

مطالعه کنید : خدمات انبار داری اثاثیه منزل

غذا
آشپزخانه را بسته بندی کرده اید و دیگر وسیله ای برای پخت و پز ندارید. و طبق تحقیقات افراد در زمان استرس و اسباب کشی تمایل بیشتری به غذا دارند و زودتر گرسنه می شوند. پس تصمیم به سفارش غذا از بیرون میگیرند. پس باید هزینه ای برای وعده های غذایی در نظر بگیرید.

تجهیزات بسته بندی

کارتن اسباب کشی، چسب، نایلون حبابدار و تجهیزات دیگر بسته بندی هزینه دیگری است که می بایست انجام شود. چون در صورت آسیب رسیدن به وسایل و اثاثیه منزل شما خسارات بیشتری برای شما بر جای خواهد گذاشت. شما می توانید تجهیزات مناسب بسته بندی را از اتوبار ظریف بار تهیه نمایید.

نگهداری کودکان

 

اسباب کشی به همرا کودکان کمی کار را سخت می کند. خیلی از افراد که دسترسی به فامیل ندارند اقدام به استخدام افراد برای نگه داری فرزندانشان می کنند.

تجهیزات نظافتی
شما حتما همین الان در خانه تان تجهیزات استاندارد برای نظافت منزل را دارید. اما اسباب کشی گاهی نیاز مند وسایل بیشتری می باشد. حتی ممکن است نیاز به ارسال قالی ها برای شستشو داشته باشید که خود هزینه بر است.

شماره تماس باربری

برای مشاوره رایگان با کارشناسان ظریف بار و همچنین برای رزرو باربری با شماره تلفن 1500 بدون پیش شماره تماس بگیرید.

error: Content is protected !!