دسته‌بندی نشده

آماده سازی جعبه ها و چیدمان وسایل

توسط 1 فوریه 2020 فوریه 2nd, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

چیدمان توسط باربری

شاید یکی از مهم ترین دغدغه هایی که هنگام اسباب کشی ذهن افراد به خصوص خانم های خانه را درگیر می کند ، تهیه جعبه های مناسب برای بسته بندی و چیدمان وسایل در این جعبه ها است تا آسیبی به اسباب منزل به خصوص وسایل آشپزخانه و اشیا قیمتی و زینتی وارد نشود.

باربری و اتوبار ظریف بار ، با در اختیار قرار دادن جعبه های مقاوم 5 لایه در اندازه های مختلف به شما همشهریان عزیز ، دغدغه خرید و حمل و نقل این جعبه ها را برطرف کرده و می توانید با خاطری آسوده وسایل خود را بسته بندی کنید.

همچنین کارکنان مجرب و با تجربه ظریف بار ، در صورت تمایل شما می توانند بسته بندی کلیه وسایل اعم از خرده ریز تا وسایل سنگین را نیز بر عهده بگیرند تا به شکلی ایمن و استاندارد آنها را جابجا کنید. همچنین چیدمان مناسب جعبه ها در خودروهای مخصوص حمل و نقل که ظریف بار برای شما فراهم می کند ، از اهمیت زیادی برخوردار است که تیم ظریف بار تخصص و مهارت کافی در این زمینه دارد.

شماره تماس باربری

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 1500 در تمام ساعات شبانه روز بدون نیاز به کد از طریق تلفن ثابت و تلفن همراه با ما در تماس باشید. باربری و اتوبار ظریف بار متعلق به شما است.

error: Content is protected !!