خدمات انبارداری

اجاره انبار در تهران

توسط 2 می 2021 می 21st, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

اجاره انبار در تهران و معرفی انبارهای قابل اعتماد تهران

اجاره انبار در تهران امروزه به یکی از معضلات و دغده های مردم تبدیل شده است. از آنجایی که همه ی لوازم را نمیتوان در خانه یا در تولیدی خود نگهداری کرد ممکن است مدتی بخواهیم آنها را نزد یک انبار به امانت بگذاریم.
برای آشنایی با انبار های قابل اعتماد در تهران با ما همراه باشید.

اجاره انبار

رهن انبار در تهران

چه کسانی باید از انبارها استفاده کنند؟

هر شخصی و سازمانی که بخواهد به مدت تعیین شده ایی جنس و کالای خود را در یک انبار نگهداری کند تا محل نگهداری خود تکمیل و آماده استفاده باشد میتوانند از انبار های موجود در تهران و سایر نقاط کشور استفاده کنند.

افراد عادی برای مصارف شخصی و منزل خویش

افراد یک خانواده که ممکنه تازه خانه دار شده باشند یا در حال بازسازی خانه قبلی هستند و جای کافی برای تمامی اسباب اثاثیه خود نداشته باشند و یا افرادی که از شهری به شهر دیگری نقل مکان کرده اند و هنوز جای مناسب برای لوازم منزل خود ندارند.
یا تازه عروس داماد ها که میخواهند جهیزیه خود را در انبار تا زمان انتخاب و باربری به خانه خود نگهداری کنند.

صاحبان تولیدی ها و مشاغل تجاری

افرادی که یک کالا را خریداری یا تولید کرده اند و میخواهند در موعد مشخصی روانه بازار شود. میتوانند از انبار ها سود خیلی خوبی به جیب بزنند.
این چنین افراد با توجه به فصل، نبض بازار، سیگنال هایی که از شرایط اقتصادی و سیاسی بر شرایط کنونی و قیمت تاثیر گذار هستند مدت زمان نگهداری و فروش اجناس خود را مشخص میکنند و در طی این مدت کالا های خود را در انبار ها ذخیره میکنند تا در زمان مشخصی وارد بازار کنند در این شرایط با پرداخت هزینه ای کمی میتوانند در زمان مشخص کالا های خود را روانه بازار کنند و از امنیت آنها نیز مطمئن باشند.

بازرگانان و دلالان

کسانی که در کار صادرات و واردات هستند و یا به اصطلاح عمومی دلال هستند یک مدت کالایی را جمع آوری میکنند و زمانی که به حد مشخصی رسید آن را صادر میکنند و از این طرف زمانی که آن جنس رسید باید در انباری نگهداری کنند تا مراحل اداری و گمرکی طی شود سپس خورد خورد یا به طور کامل ورانه بازار شود.

مهاجرین یا وکلای دادگاهی!

کسانی هستند که قصد مهاجرت دارند و میخواهند مکان زندگی خود را تغییر بدهند و از کشور خارج شوند و یا از شهر خود به شهر دیگری با استفاده از باربری های درون شهری اسباب کشی کنند.
با اجاره کردن یک انبار و سپردن لوازم منزل خود به آنها هم از نظر امنیت آسوده خاطر میشوند و هم میتوانند خانه ای خود را به اجاره بدهند و مستاجر هم پولی که اینا برای انبار میدهند و ماه به ماه میده و هم خانواده ایی در آنجا زندگی میکنند و از نظر امنیت خود خانه هم خیالشان راحت میشود.
با انجام این کار  ضمن تضمین امنیت بار خود یک خانواده را هم که دنبال خانه هستند را صاحب خانه میکنیم یجورایی 🙂

از طرف دیگری ممکن است مستاجری تخلفی انجام دهد و صاحب خانه از او شکایت کند از طرف دادگاه حکمی صادر میشود بابت تخلیه و نگهداری اسباب اثاثیه تا زمانی که حکم قطعی دادگاه صادر شود. در این شرایط افرادی می آیند و لوازم منزل را به یک انبار منتقل میکنند تا زمانی که تکلیف روشن شود.

چه انباری اجاره کنیم

انبار های اختصاصی ظریف بار

انبارها بر اساس نوع کالایی که در آن نگهداری میشوند تقسیم میشوند

انبار های عمومی

تمامی انبار هایی که در سطح شهرها وجود دارند و مردم اسباب اثاثیه منزل و یا کالاهای اداری خود را در آنها نگهداری میکنند.

انبارهای کمرگ و ترانزیت

این نوع انبار ها برای نگهداری کالا های وارد شده به کشور و یا کالا هایی که قرار است صادر شوند. به مدتی که کارهای اداری و کمرگی انجام شود و به تایید نهایی برسد.

انبار های متروکه

در انبار های متروکه نیز کالا های مربوط به گمرک نگهداری میشود. در واقع کالا هایی که بیش از مدت زمان تعیین شده در گمرک بمانند و صاحبان آنها برای تحویل مراجعه نکرده باشند به انبار های متروکه منتقل میشوند.

کالا های خود را در کدام انبار نگهداری کنیم؟

انبار های اختصاصی

منظور از انبار های اختصاصی این است که یک انبار بتواند برای شما کانتینری اختصاصی بدهد تا کالا های شما به تنهایی درون این جهبه های فلزی بزرگ با امنیت بالا نگهداری شوند

محیطی امن

محیطی که کالا های خود را باید در آنجا به امانت قرار بدهیم باید به خوبی بررسی کنیم ببینیم که در کجای شهر واقع شده است و محیط خود انبار چگونه است و از امنیت کافی برخوردار است یا نه

هزینه ی مناسب و مقرون به صرفه

یکی از مهمترین و تاثیر گذار ترین موارد در اجاره کردن انبار هزینه هایی است که از طرف انبار برای نگهداری کالا های ما اعمال میشود.

نگهبانی شبانه روزی و 24 ساعته

انبار هایی که به صورت 24 ساعته تحت نظر هستند و کالا های درون آن در طول شبانه روز چک میشوند و در کنترل هستند بیشتر مورد اعتماد تر است و از امنیت بیشتری برخوردار هستند.

بیمه اجناس و تجهیزات موجود

بیمه کردن اجناس یک انبار بسیار حائز اهمیت است در انتخاب انبار باید به این گزینه توجه ویژه اید داشته باشید چرا که در هر صورت به هر دلیلی اگر اتفاقی برای اجناس شما بیافتند بیمه مستلزم پرداخت خسارت است.

پیشنهاد ما برای شما در اجاره انبار

شرکت اتوبار و باربری ظریف بار با اینکه حوزه اصلی این شرکت باربری تهران و صدور بارنامه آنی است جهت آسودگی خاطر تمامی مشتریان خود انبار های پیشرفته، امن و مقرون به صرفه را نیز برای مشتریان و تمامی همشهریان عزیز ارائه میدهد.
شما میتوانید اسباب کشی خود را با این شرکت انجام داده و از خدمات اجاره و رهن انبار در تهران نیز برخوردار شوید.
انبار های ظریف بار در سراسر شهر وجود دارد و میتوانید در نزدیک ترین مکان زندگی خود کالا های خود را با خیال آسوده به انبار های امن ظریف بار بسپارید.

انبار 24 ساعته

نگهبانی و چک شبانه روزی انبار های ظریف بار

تهیه و انتشار شده توسط اتوبار و باربری ظریف بار 1500

سرویس کامل اسباب کشی

به روز ترین باربری در کشور

error: Content is protected !!