تعرفه های ظریف بار

بنا به اعلام …. تعرفه های خدمات ظریف بار از تاریخ … به شرح زیر میباشد:

تعرفه حمل بار و حمل اثاثیه منزل داخل شهری و بین شهری در ظریف بار درست مطابق تعرفه های اتحادیه باربری و اتوبار کل استان تهران اعلام و اعمال میگردد . این تعرفه بنا به بخشنامه های ارسالی از طرف اتحادیه اعلام میگردد و اتوبار ظریف بار با حفظ مباحث مربوط به اخلاقیات و الویت قرار دادن اهمیت منافع شما همشهریان عزیز متعهدانه شما را در حمل بارتان همراهی میکند .

برای آگاه شدن از تعرفه های آنلاین و به روز میتوانید از اپلکیشن تحت وب ما بهره ببرید.

تعرفه آنلاین ظریف بارقیمت باربری ، کرایه حمل بار و نرخ اسباب کشی همیشه دغدغه ای برای بسیاری از افراد بوده، و باربری ظریف بار سعی داشته تا همیشه با مناسب ترین نرخ ها بهترین خدمات را ارایه دهد.

شرکت ظریف بار دارای پرسنل مجرب و به عنوان یک باربری حرفه ی شناخته میشود ما در شرکت خود تلاشمان بر ایین است تا بهترین خدمات با کمترین تعرفه را  برای شما عزیزان و مشتریان به ارمغان بیارویم.

تعرفه ظریف بار بر اساس نوع بار,مسافت,وزن بار,مکان بارگیری و مکان تخلیه متغیر است.

بارگیری ها به صورت کلی به سه دسته ی حرفه ایی , باربری ویژه و باربری معمولی تقسیم میشود.

بالطب قیمت ها هم برای یک ا زاین گروه ها متفاوت است .

در باربری معمولی ما کارگر های معمولی و زرنگ را قرار داده ایم تا با کمترین هزینه کالای شمارا در مبدا بارگیری و در مقصد مشخص شده تخلیه کنند.

نوع بارگیری ظریف بار

 

در بارگیری حرفه ایی ما از افراد آموزش دیده ای خود استفاده کرده ایم تا با ظرافت و دقت و نظم بالاتر برای شما کار کنند عمده ای این افراد دارای مهارت های لازم برای بارگیری های خاص هستند و نسبت به آن آموزش های لازم را دیده اند.

تعرفه های ظریف بار

در بارگیری ویژه ما افراد به اصطلاح همه فن حریف و دست به آچار را قرار داده ایم شما با انتخاب این نوع باربری دیگر نیازی به هیچ یک از ارگان های دیگری ندارید متخصصین ما بر اساس توانایی و رشته ی خود میتوانند کارهای مربوط به لوله کشی,برق,نصب کولر و نصب کرمگن را انجام بدهند.

 

تعرفه های ظریف بار

اگر شما به دنبال یک باربری کامل و حرفه ایی هستنید میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از مشاوره ای رایگان نیز برخوردار شوید.

شرکت باربری ظریف بار به عنوان اولین و بهترین باربری تهران با دارا بودن افراد و متخصصین و از جمله تجهیزات به روز در اختیار داشتن بیش از 150 ماشین و بالای 500 نفر کارگر و 100 پرسنل مهندسی و اداری به توانسته است جایگاه اول را نزد تمامی باربری ها بگیرد.

 

.باربری و اتوبار ظریف بار را با شماره تماس 1500 پیدا کنید و تمام امور باربری خود را با اطمینان خاطر به ما بسپارید

“برای اطلاع از تعرفه ها لطفا با شماره 1500 بدون نیاز به پیش شماره از سراسر ایران به صورت شبانه روزی حتی موبایل تماس گرفته و از مبلغ دقیق هزینه باربری خود آگاه شوید.”

“برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 1500 بدون نیاز به کد تماس گرفته و علاوه بر تعرفه حمل بار تهران و بین شهری ، از تعرفه ی مابقی خدمات باربری ظریف بار نیز مطلع گردید. با اتوبار ظریف بار تماس بگیرید.

همکاران ما به صورت 24 ساعته در تمامی ایام هفته پاسخگوی شما دوستان عزیز می باشند.”