دسته‌بندی نشده

چرا به باربری ظریف بار باربری سبز میگویند؟

توسط 1 فوریه 2020 ژانویه 19th, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

باربری سبز 1500 ظریف بار

این روزها به خاطر افزایش آلایندگی ها شاهد هوای آلوده هستیم و هرکدام از ما اگر شروع به جلوگیری از تولید آلاینده نکنیم آینده خوبی در انتظار فرزاندان و نسل های بعدی نخواهد بود. با مصرف انرژی های تجدید نا پذیر و ایجاد آلودگی آینده را برای فرزندانمان تلخ نکنیم.

باربری و اتوبار ظریف بار با بهره گیری از سال ها تجربه در زمینه حمل بار، اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه، چیدمان و انبار اثاثیه ،همزمان در کنار تحقق رضایتمندی مشتری سعی داشته دوست دار محیط زیست نیز باشد و هزینه هایی در این زمینه انجام داده است.

بسیار ساده است. ناوگان ما از کامیون های نارنجی و سرمه ای تشکیل شده و سفینه فضا پیما در بین آنها وجود ندارد. ما نمی توانیم شما را به سیاره دیگر جا به جا کنیم و اثاثیه شما را به آنجا انتقال دهیم. ما فقط می توانیم جایی که در آن زندگی می کنیم را حفظ نماییم. ما نه تنها سیاره خودمان را دوست داریم بلکه دوست داریم در آن کار هم بکنیم، و به نوه ی نوه شما هم خدمت رسانی کنیم.

از بیرون نارنجی و سرمه ای ولی از درون سبــــز

کامیون های باربری بایو دیزل

در تلاش برای از بین بردن کربن، باربری ظریف بار اقدام به جایگزینی ماشین های فوسو به جای ماشین های قبلی نموده که دارای استاندارد روز اروپا یعنی یورو 7 می باشند. این کامیونت ها قادر هستند تا به مدت 3 روز آلاینده و کربن حاصله از احتراق و سوخت را به محفظه داخلی هدایت کنند و در آنجا با فشرده سازی و افزایش چگالی و حجم آن ها از معلق شدن ذرات جلوگیری کرده و هر راننده موظف است پس از 2 روز استفاده از ماشین، آن را به خارج از شهر در محلی که برای اینکار توسط کارشناسان تعبیه شده رفته و مخزن ذرات فشرده شده را خالی می کنند، تا آلودگی درون شهر ایجاد نکنند. سالیانه در جهان بیش از 2000 نفر بر اثر این ذرات جان خود را از دست می دهند.

هوای پاک حق همه می باشد.

ظریف بار اقدام به تولید کارتن های اسباب کشی کرده است که علاوه بر مقاومت بالا دوست دار محیط زیست بوده و از مواد بازیافتی تولید شده است.

نایلون های حبابدار دوستدار محیط زیست

شما می توانید با ترکاندن حباب های کیسه های تجدید پذیر حس بهتری را تجربه کنید. به جای استفاده از پلاستیک معمولی که ممکن است صدها سال طول بکشد که تجزیه شود و در حال تحقیق و توسعه این نایلون های حبابدار هستیم تا با استفاده از مواد پلی سل بتوانیم بابل رپی تولید کنیم که بعد از اسباب کسی ، استفاده و لذت بردن از ترکوندن آن، به راحتی طی واکنش با اکسیژن و اشعه UV تجزیه شود.

حتی تسهیلات انبار وسایل منزل و ادارات ظریف بار هم سبز می شوند

باربری ظریف بار فقط از مشتریان هزینه فضایی که به آنها اجاره می دهد را می گیرد . با خریداری کانتینر های نو و استاندارد کردن آنها برای نگه داری اثاثیه شما توانسته در جهت سبز عمل کردن در عرصه انبار داری هم اقدام نماید به این صورت که هیچ راه نفوذی به داخل کانتیر ها وجود ندارد و همه کانتینر ها در فضای بسته و مسقف هستند. و تا توانسته با استفاده از پنجره نور محیط را تامین نموده تا حداقل استفاده را از برق داشته باشد. حتی فضا به گونه ای طراحی شده که نیاز به کولر آبی یا کولر گازی را به حداقل رسانده شده است.

error: Content is protected !!