دسته‌بندی نشده

5 اشتباه اسباب کشی توسط خودتان

توسط 1 فوریه 2020 اکتبر 23rd, 2020 دیدگاهی ثبت نشده

مطمئنا تا به حال از دیگران اشتباهات زیادی دیده و شنیده اید، تا اینکه نوبت به اشتباه شما می رسد، اینجاست که کلمه حکمت را می شنوید. جملات زیادی در مورد اشتباه کردن وجود دارد، مثل ، اشتباهات سنگ فرش رسیدن به موفقیت است. اما سعی کنید اشتباه نکنید. معمولا افراد به خاطر قیمت باربری و هزینه حمل اثاثیه اقدام به انجام آن توسط خود می کنند.

اشتباه کردن به خصوص در انجام کاری پر استرس و هزینه بر در زمان کم اصلا خوشایند نیست.

اگر قصد اسباب کشی به محل جدیدی را دارید، و فکر می کنید که می خواهید اسباب کشی را خودتان انجام دهید، پس این مسئله بسیار حائز اهمیت می شود که از مشکلات احتمالی دور بمانید و در اسباب کشی وسایلتان اشتباه نکنید.

اتوبار و باربری های حرفه ای گران هستند.

این تصور غلط همیشه رایج است که استفاده از یک باربری حرفه ای گران تر از جا به جایی و اسباب کشی توسط خود تمام می شود. حقیقت این است که، با وجود مراحل مختلف در جا به جایی مقایسه قیمت باربری حرفه ای با اسباب کشی توسط خودتان بسیار سخت و نا عادلانه می باشد. و همچنین بخاطر فاکترهای مختلفی که وجود دارد هیچ دو خانه ای را نمی بینید که هزینه مشابهباربری داشته باشد.

فقط تحت شرای زیر می توانید به اسباب کشی توسط خودتان فکر کنید.

شما داخل شهر در حال اسباب کشی هستید

محل جدیدی که به آن اسباب کشی می کنید در شعاع 50 کیلومتری شما باشد

شما تجربه قبلی در انجام و سازماندهی اسباب کشی قبلا داشته اید

شما در حال اسباب کشی از خانه کوچک با وسایل کم باشد.

هرگز با این تصور اشتباه که استفاده از باربری حرفه ای می تواند برای شما هزینه بر باشد اقدام به اسباب کشی توسط خودتان نکنید. هزینه های پنهان بسیاری وجود دارد که شما از پیش آمدن آن ها اطلاع ندارید و همینطور امکان اسیب دیدن وسایل شما بیشتر است.

بسته بندی یکی دیگر از اشتباهات رایج می باشد.

بسته بندی اثاثیه منزل قبل از اسباب کشی فقط یک وظیفه معمولی برای انجام نیست. بلکه حیاتی ترین و مهم ترین بخش قبل از اسباب کشی می باشد که نحوه صحیح بسته بندی را می بایست به خوبی بدانید.

برای جلوگیری از اشتباهات در بسته بندی توسط خودتان باید 5 مورد زیر را به خاطر داشته باشید.

به محض مطلع شدن از اسباب کشی اقدام به بسته بندی کنید و نهایتا از فردای همان روز شروع کنید. به سادگی در تخمین زمان بسته بندی می توانید دچار مشکل شوید پس به ما اطمینان کنید و انجام دهید.
برچسب زنی کارتن اسباب کشی
اگر نمی خواهید که زمان را از دست بدهید هرگز وسایلتان را بدون دسته بندی ، بسته بندی نکنید. یک اطلاعات موجودی از وسایل خانه تهیه نمایید.
یک تقویم بسته بندی ایجاد کنید و به ترتیب آن پیش بروید، بهتر است از سخت به آسان بروید مثلا از انباری شروع کنید و در نهایت اشپزخانه.
امنیت و سلامت مهم ترین چیز در اسباب کشی است. پس اولین قدم تهیه تجهیزات بسته بندی استاندارد است.
بسته بندی کاری دشوار و زمان بر است بهتر است از دوستان خود کمک بگیرید.
جلوگیری از ایجاد مصدومیت
نحوه بسته بندی وسایل شکستنی

نحوه بسته بندی یخچال و فریزر

نحوه بسته بندی وسایل آشپزخانه

نحوه بسته بندی مبلمان

مراقب سلامتیتان باشد و به خود آسیب نزنید

بسیار مهم است که در نظر داشته باشید اسباب کشی توسط خودتان می تواند شامل صدمات و جراحات جانی باشد. حداقل می دانیم که اتوبار  باربی های حرفه ای می دانند که چگونه حداکثر امنیت را رعایت کنند.

با این حال اگر همچنان خودتان قصد اسباب کشی دارید، سعی کنید با دنبال کردن راهنمایی های زیر از آسیب دیدگی جلوگیری نمایید.

با استفاده از حستان جلوی آسیب دیدگی شخصی را بگیرید. قبل از حمل مبلمان سنگین با رفقا مطمئن شوید که مسیر و راه رو ها باز هستند و روی زمینی وسیله ای قرار ندارد. از وسایل و تجهیزات حمل مناسب استفاده کنید. نکات بلند کردن اجسام سنگین را رعایت کنید تا با کمر درد مواجه نشوید.
حتما درب کشوها را دوبل چسب بزنید تا از باز شدن آن ها جلوگیری کند. از نایلون های حباب دار برای محافظت از وسایلتان استفاده کنید.
فرزندتان را از محل اسباب کشی دور کنید تا با بازیگوشی باعث اسیب رسندن به خودشان نشوند.
اجاره و راندن خاور یا وانت برای حمل کار بچه گانه ای است.
در اسباب کشی توسط خودتان برای جا به جایی نیاز به وسیله نقلیه دارید و برای جلوگیری از آسیب رسیدن به وسایلتان می بایست جلوی اشتباهات را بگیرید.

اشتباه اول : اگر ماشینی که ظرفیت کمی دارد و کوچک است انتخاب کنید مجبور می شوید مسیر را چندین بار برید و بیایید. شاید بدترمجبور شید تا ماشین را پس داده و ماشین بزرگتر کرایه کنید که به معنای از دست دادن پول زمان است.

اشتباه دوم : اگر وسیله ای انتخاب کنید که بزرگتر از نیاز شما باشد، نه تنها پول زیادی پرداخت کرده اید بلکه خطر و ریسک آسیب رسیدن به وسایلتان را بیشتر می کنید.

دوستانتان با کمال میل به شما کمک می کنند.
کار اسباب کشی به تنهایی امکان پذیر نیست و شما نیاز به کمک دوستان و آشنایان دارید. اگر شما نمی توانید یا نمی خواهید بسته بند حرفه ای و باربری حرفه ای استخدام کنید پس باید از دوستانتان کمک بگیرد.

بی شک دوستان شما هم برای خودشان برنامه ریزی پیچیده ای دارند و هماهنگی با آن ها می بایست از قبل انجام شود.

در خواست کمک را حضورا به آن ها اعلام کنید.

به کسانی که نمی توانند کمکتان کنند نشان دهید که درکشان می کنید.

شروع به انجام کارهایی که تنهایی می شود انجام داد بکنید تا زمان را برای دوستانتان بخرید.

error: Content is protected !!