باربری

باربری با سرویس کامل چیست

توسط 21 آوریل 2021 می 13th, 2021 دیدگاهی ثبت نشده

باربری با سرویس کامل

باربری با سرویس کامل چیست

اگر شما به جادو اعتقاد دارید یا اینکه خرافات می دانید، همیشه هنگام اسباب کشی آرزو می کنید که 2 یا 3 حقه بلد بودید تا همه کارها به راحتی انجام می شد. مطمئناً بلد بودن یک سحر قوی وقتی می خواهید تمام اثاثیه منزل را به محل دیگری انتقال دهید کمک بسیاری به شما می کند .
اما اگر با تمام توان تلاش به یادگیری جادو حرکت اجسام کردید ولی موفق نشدید اصلا نگران نباشید چون بکارگیری یک تیم باربری حرفه ای به همان اندازه جادو به شما کمک خواهد کرد.مخصوصا اگر یک تیم باربری و اتوبار با خدمات کامل را استخدام کرده اید گویی شما مجری یک شو جادویی هستید که وسط صحنه ایستاده و با یک حرکت تمام وسایل را از خانه قدیمی غیب کرده و با یک حرکت آنها را بدون هیچ دقدقه ای از شکستن یا ضربه دیدن  به خانه جدید منتقل می کند.

اسباب کشی فول سرویس به چه معناست؟

خدمات کامل حمل و نقل یعنی باربری حرفه ای به منزل شما می آید وتمام وسایل شما را بسته بندی می کند، با احتیاط کامل داخل کامیون گذاشته و آنها را به محل سکونت جدید شما منتقل می کند و سپس آنها را از بسته بندی بدون صدمه زدن به آنها خارج کرده و در جای صحیح خود قرار می دهند حتی در نصب وسایل خانه و تمیز کاری بعد هم به عهده این تیم هست تا شما فقط با ایستادن در گوشه ای و پیشنهاد جای وسایل کار دیگری انجام ندهید.

اسباب کشی با تمام خدمات شامل چه مواردی است؟

این نوع اسباب کشی شامل تمام موارد می شود. یعنی شما پس از انتخاب یک شرکت اتوبار قابل اطمینان طی یک قرار داد روز اسباب کشی را مشخص می کنید و خواسته های خود را بر اساس نحوه حمل و نقل قید می کنید سپس کافیست یک گوشه ایستاده تا تیم باربری تمام وسایل بزرگ و کوچک شما را جمع آوری کرده و انتقال دهند.

 

سرویس اثاثیه چیدمان

 

شرکت باربری با تمام خدمات چگونه کار می کنند؟

این شرکتها در روز اسباب کشی تیمی را روانه خانه شما می کنند و پس از جمع کردن وسایل به طور امن که آسیبی نبینند آنها را بسته بندی می کنند . سپس آنها را به داخل کامیون بارگیری کرده و به صورت مطمئن جایگذاری می کنند تا در مسیر صدمه ای به وسایل نرسد . آنگاه یک راننده حرفه ای وسایل را به محل جدید انتقال می دهد و در نهایت همین پروسه به صورت بر عکس در خانه جدید اعمال می شود .

چگونه یک شرکت باربری قابل اطمینان پیدا کنیم؟

قدم اول جستجو در اینترنت است . در ابتدا شما با باربری های بسیاری که مشتاق به انجام کار برای شما هستند بر خورد می کنید . سوابق آنها را بررسی کنید و از میان آنها 3-4 باربری و اتوبار را که دارای سابقه موفق و همچنین دارای رضایت مشتریان هستند را انتخاب کنید.
به صورت اینترنتی با انها مکاتبه کنید و پس از شرح شرایط خود برای آنها اطلاعات مربوطه را کسب کنید. تمام شرایط را با جزئی ترین موارد با آنها چک کنید و تمام خواسته های خود را چه قبل چه هنگام و چه بعد از اسباب کشی با آنها در میان بگذارید و در نهایت از آنها مبلغ تمام شده را بخواهید.
قیمت و امکانات را با هم مقایسه کنید و در نهایت آن که به شرایط و بودجه شما نزدیک است را انتخاب کنید اما این را در نظر داشته باشید که ارزانترین دلیل بر بهتربودن آن نیست و ممکن است مشکلاتی برای شما بوجود اورد.
در نظر داشته باشید که چگونه از کلاه برداری جلو گیری کنید پس از انتخاب پایانی سوابق و تجربیات باربری رادر نظر بگیرید و آن را با مراکز معتبر چک کنید تا به معتبر بودن آن اطمینان پیدا کنید و از شکایات یا نظرات راجع به آن مطلع شوید. در نهایت مقداری تخفیف بگیرید و قبل از امضا قرارداد آن را به دقت بخوانید.

سرویس بسته بندی اثاثیه

باربری باید چه خدماتی باید به ما ارائه دهد؟

مهمترین مزیت استفاده از این سرویس ها کار کردن با باربری حرفه ای است که تمام مراحل انتقال و حفاظت از وسایل شما را بیمه می کنند.و شما حتی کوچکترین کاری را انجام نمی دهید و تمام پروسه سخت جمع آوری از جزئیترین وسایل تا انتقال را به عهده کادر مجرب شرکت می گذارید.اگر شما این سرویس را انتخاب کردید :

 • تمام وسایل شما از طریق کارکشته ترین افراد در زمانی کم به صورت ایمن بسته بندی می شود .نه تنها شما زمان و نیروی خود را برای بسته بندی از دست نمی دهید بلکه اطمینان دارید که وسایلتان به صورت ایمن در خانه جدید جای گذاری خواهد شد.
 • باربری تمام کارهای سخت را انجام می دهند و شما دیگر نگران حمل وسایل سنگین و خطرات آن از قبیل شکستن یا آسیب دیدگی نیستید.
 • اسباب کشی شما از طریق افراد مجرب که با گذارندن ساعات زیادی در مراکز آموزشی بسته بندی اثاثیه منزل آماده شده و در کمترین زمان و با کمترین ریسک آسیب پذیری و با بیشترین ایمنی به خانه جدید منتقل شود.
 • تمام لوازم و تجهیزات شما بیمه خواهند شد تا در زمان باربری اگر اتفاقی برایشان افتاد شرکت مبلغی را برای جبران خسارت به شما پرداخت خواهد کرد و این مستلزم این است که شما هنگام عقد قرار داد مبلغ را برای بیمه کردن وسایل پرداخت کنید.
 • شما بهترین تجربه اسباب کشی را خواهید داشت و بدون آنکه در پروسه سخت آن شرکت کنید فقط شاهد آن هستید و از استرس کار به دور خواهید بود.

از چه باربری نباید در اسباب کشی استفاده کرد؟

 • نداشتن سابقه فعالیت
 • نداشتن خدماتی از جمله افراد فنی
 • نداشتن خدمات بیمه
 • عدم وجود تجهیزات مناسب مانند کامیونت های بروز

قیمت باربری تمام سرویس در تهران چقدر است؟

علارقم تمام مزایا و مشکلات این نوع سرویس همیشه مبلغ پرداختی سوالی بزرگ بوده است. اگرچه به خاطر اینکه در ایران فقط ظریف بار شامل این سرویس کامل است،  حدس زدن مبلغ تمام شده کاری آسان است اما اگر آگاهی کامل از پروسه را داشته باشید میدانید که این نوع سرویس  کمی هزینه بر است.
این نوع سرویس بر اساس مسافت مبدا تا مقصد ، زمان بسته بندی اثاثیه و باز کردن آن ، تعداد کارگر حمل بار ، سختی کار و درخواست های شما را شامل می شود. در نظر داشته باشید مبلغ پرداختی برای مسیرهای مختلف متفاوت است.

 • وقتی شما مسیر محلی را انتخاب می کنید اتوبار با شما ساعتی حساب می کند که به طور متوسط 200.000 تومان برای هر3 ساعت بعلاوه کامیون و 2 عدد باربر باید پرداخت کنید. در نظر داشته باشید که حمل و نقل وسایل شما به یک خانه 1 خوابه بین 3تا4 ساعت زمان می برد که این شما را تا سقف 1 میلیون تومان شارژ می کند.
 • برای باربری بین شهری با توجه به مسافت می تواند تا چند میلیون تومان برای شما هزینه بردار باشد که شما می توانید با حمل مقداری از وسایل با ماشین خود این را به مقدار کمتری کاهش دهید.

این نوع سرویس برای کسانی که این مزایا را دارند بسیار مفید است

 1. کسانی که زمان برای بسته بندی و انجام مراحل اسباب کشی را ندارند.
 2. باید در زمان کم اثاث کشی کنند و زمانی برای انجام کارهای اسباب کشی ندارند.
 3. کسانی که با انجام کارها توسط دیگر افراد مشکلی ندارند و قادر به پرداخت هزینه ها نیز هستند.

اگر شما می خواهید در زمان صرفه جویی کرده و از استرس اسباب کشی به دور باشید این نوع سرویس ممکن است که ارزانترین نباشد اما مطمعنا ایمن ترین و سریع ترین راه برای انتقال اثاثیه خود بدون دغدغه است.

((همچنین میتوانید با چه باربری اسباب کشی کنیم را بخوانید))

باربری و اتوبار ظریف بار تنها باربری فول سرویس ایران

برای  اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی با شماره تلفن 1500 بدون نیاز به پیش شماره از سراسر کشور حتی با موبایل  تماس حاصل فرمایید.

 

error: Content is protected !!