دسته‌بندی نشده

انتخاب باربری و اتوبار مناسب

توسط 1 فوریه 2020 دسامبر 18th, 2020 دیدگاهی ثبت نشده

6 نکته برای انتخاب باربری و اتوبار مناسب

انتخاب اتوبار و باربری همیشه یکی از مشکلات افرادی می باشد که قصدجا به جایی دارند. اسباب کشی همیشه استرس زیادی دارد اما انتخاب باربری مناسب این استرس را کاهش می دهد.

نکات مهم برای انتخاب بهترین باربری

از اطرافیان بپرسید

پیدا کردن خدمات و شرکت  همیشه همراه با سوال و پرسش می باشد و باربری هم از این امر مستثنا نیست.

دوستان و فامیل

اولین کسانی که می بایست از آن ها برای انتخاب اتوبار خوب استفاده کنید دوستان و فامیل شما هستند. شما حداقل مطمئن هستید که به طور قطع به شما صادقانه پاسخ می دهند و قصد تبلیغات ندارند. اگر کسی را می شناسید که اخیرا اسباب کشی کرده ، حتما از او سوال کنید و راجب به هزینه باربری و خدمات آن سوال کنید. مشتری های راضی معمولا بهترین تبلیغ به حساب می آیند.

آژانس املاک

معمولا افراد زیادی از آژانس های املاک برای انتخاب اتوبار مناسب سوال نمی کنند، اما آنها می توانند در انتخاب مناسب به شما کمک کنند و اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار می دهند. چون تمام معاملات ملکی از طریق آن ها انجام می شود با تجارب باربری و اسباب کشی مشتریان خود آشنا هستند.

سابقه کاری

در امر حمل بار، سابقه کاری بسیار حائز اهمیت می باشد چرا که در طی زمان و با بدست آوردن تجربه می توان خدمات را ارتقاء داد و اشتباهات و خطاهای گذشته را از بین برد. پس هرچه باربری قدیمی تر باشد حتما بهتر است.

اعتبار باربری

با توجه به تعداد ماشین های حمل بار، تعداد کارگر، میزان رضایتمندی مشتریان و عوامل دیگر شما می توانید به یک اتوبار امتیاز دهید. متاسفانه این روزها شاهد پدید آمدن شرکت های متعدد باربری مخصوصا در تهران هستیم که تمامی خاور های حمل بار آن ها اجاره ای بوده و هیچ اصالتی ندارند و فقط با تبلیغات دروغین یک تجربه تلخ اسباب کشی را برای شما ایجاد می کنند.

اینترنت
به جستجو در اینترنت بپردازید و خدمات و سرویس های شرکت های مختلف را مشاهده کنید، حتی می توانید فیلم های بسته بندی و حمل را در سایت آپارات مشاهده نمایید . غالبا نظرات کاربران بی تاثیر در انتخاب نیست اما متاسفانه به دلیل وجود رقابت نا سالم ممکن است با نظرات منفی و دروغین مواجه شوید.

هزینه باربری
اتوبار معتبر می بایست قیمت حمل اثاثیه منزل را به طور دقیق اعلام کند و به شما فاکتور معتبر تحویل دهد.

مطالعه کنید:

هزینه باربری

 

error: Content is protected !!