دسته‌بندی نشده

قسمت دوم سوالات قبل از اسباب کشی

توسط 1 فوریه 2020 اکتبر 25th, 2020 دیدگاهی ثبت نشده

یکی از چیز های اصلی که می بایست قبل از اسباب کشی در نظر بگیرید که تمام اتوبار ها در قیمت، خدمات، حرفه ای بودن، و قابلیت اطمینان یکی نیستند. در واقع اینکه کدام باربری را برای جا به جایی انتخاب کنبد تصمصم مهمی می باشد.

با داشتن قیمت باربری مختلف، شما آن ها را با دقت بررسی میکنید و پایین ترین قیمت ها را می بینید بدون آنکه جنبه های دیگر را در نظر بگیرید.

قیمت حتما اهمیت زیادی دارد اما، نگاه دقیق تری بکنید به خدمات جانبی، سابقه کاری و رزومه باربری.

چه خدمات باربری دیگری نیاز داریم؟

بدون شک، درخواست محاسبه هزینه باربری اثاثیه منزل شما با توجه به شرایط موجود می بایست توسط اتوبار تخمین و محاسبه شود. شما می توانید از باربری بخواهید تا برای شما متخصص ارسال کند تا از نزدیک وسایل شما را دیده و براورد هزینه کند.

خدمات جانبی دیگری که یک باربری ارایه میدهد شامل: بسته بندی و چیدمان، باز کردن مبلمان و سر هم کردن آن ها، انبار موقت اثاثیه و …

همچنین باربری های بزرگ حمل وسایل بزرگ و سنگین و قیمتی را نیز به خوبی انجام می دهند.

مطالعه کنید : خدمات جانبی یک باربری خوب

تا روز اسباب کشی چه کار هایی باید انجام بدم؟
سوال بسیار خوبی است!!

این امر بسیار ضروری است که شما قبل از جا به جایی سازماندهی و برنامه ریزی کار ها را انجام دهید تا از میزان استرس خود کاهش و گارانتی کنید که تمامی کارهای لازمه تا روز اسباب کشی انجام می شوند.

دقیقا تمام کارهایی که انجام می دهید بستگی به عوامل خانه شما دارد.

یک برنامه ریزی بسته بندی انجام دهید تا مایل تحت کنترل باشند.

مطالعه کنید : از 6 هفته قبل از اسباب کشی تا روز اسباب کشی

آیا می بایست بسته بند حرفه ای در خواست کنم؟

بسته بندی اثاثیه منزل تقریبا سخت ترین کاری است که در جا به جایی می بایست انجام دهید. پس طبیعی است که شما مشتاق باشید که بدانید این کار را چگونه به نحو احسنت انجام دهید.

چیزهایی که برای تصمیم گیری بسته بندی توسط خودتان یا بسته بند حرفه ای باید در نظر بگیرید به صورت زیر است:

زمان : ایا زمان کافی دارید تا خود مشغول بسته بندی شوید؟ بسته بند های حرفه ای به سرعت در بسته بندی معروف هستند.

ایمنی: آیا شما کاملا از خودتان مطمئن هستید که می توانید وسایل را به گونه ای بسته بندی کنید که آسیب نبینند.؟ بسته بند های حرفه ای کاملا با نحوه بسته بندی وسایل مختلف آشنا هسنتد می دانند چه پارامتر هایی را در بسته بندی می بایست رعایت کنند.

مطالعه کنید : بسته بندی توسط ظریف بار

چه تجهیزات بسته بندی احتیاج دارم؟

 

اگر شما زمان کافی دارید و تجربه بسته بندی اثاثیه منزل را در گذشته داشته اید ، و همچنین وسیله خاصی برای بسته بندی ویژه ندارید ممکن است تصمیم بگیرید خودتان کار بسته بندی را انجام دهید و پول بیشتری ذخیره نمایید.

سوال مهمی که حال باید مطرح کنید این است که آیا وسایل و تجهیزات بسته بندی مناسبی در اختیار دارید یا خیر؟ شما حتما نیاز به تهیه کارتن اسباب کشی، کارتن حمل مواد یخ زده ، نایلون حبابدار یا بابل و.. دارید.

می توانید تجهیزات بسته بندی ظریف بار را در اینجا مشاهده بفرمایید.

نحوه بسته بندی سریع برای حمل
شما ممکن است تصمیم به بسته بندی توسط خودتان گرفته باشد اما سوال اینجاست که آیا وقت کافی دارید؟ بسته بندی وقت بسیار زیادی از شما می گیرد پس اینجاست که این سوال مطرح می شود که چگونه به سرعت می توان اثاثیه را بسته بندی کرد؟

طبیعتا اولین کاری که می توانید انجام دهید در خواست کمک از دوستان و فامیل است. و گزینه بعدی به حداقل رساندن مواردی است که نیاز به بسته بندی دارند.

زمانی که باربری آمد باید چه کار کنم؟
اگر در انتخاب باربری حساسیت به خرج داده اید و سعی کرده اید بهترین را انتخاب کنید. پس سوالی که ممکن است ذهنتان را مشغول کند این است که زمانی که آن ها مشغول بسته بندی بازکردن و حمل هستند شما چه کاری باید انجام دهید.

شما نیاز نیست کار زیادی انجام دهید. شما فقط می بایست اطراف و وسایل را به اتوبار نشان دهید و راهنمایی شان کنید. خیلی خوب است که کنارشان باشید تا اگر سوالی بود پاسخ دهید اما در کارشان دخالت نباید کرد.

error: Content is protected !!